Užasné

Recenze hotelu Kaya Artemis Hotel ***** - Kypr - Famagusta - Bafra

Nejkrásnější dovolená, křišťálově čisté moře, výborné jídlo

Ubytování (5 / 5)

Byly jsme ubytováni v "chatkách". Pokoj čistý, útulný. Na postelích se spalo dobře, matrace spíš tvrdší...

Strava a stravování (5 / 5)

Strava výborná, velikánský výběr všeho, na co si vzpomenete. Dostatek ovoce, zeleniny. Na pokoji denně doplňována lednice, vody, piva, cola, fanta

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu usměvavý, příjemný. V restauraci nosili k jídlu pití, ihned vše uklízeli, všude čisto. Při příjezdu do hotelu v půl 2 ráno pro nás byly připraveny balíčky, kde byl džus, obložená bageta, sladký koláč a broskev.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ, jak už někdo psal v recenzích, je to opravdu jak Karibik (mohu posoudit, byla jsem tam) Pláž písečná. Dostatek lehátek, osušky zdarma Pro děti tobogány,vnučka si to moc užila. U tobogánu jsou plavčíci a řídí to tam

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí hotelu nic není, ale to nevadí, v areálu se zabavíte celý den

Celkový dojem (5 / 5)

Nejkrásnější dovolená, co jsem zažila. Vše perfektní, nemělo to chybu. Jediné malé mínus je mezipřistání v Antalyi, kde jsme seděli asi hodinu v letadle. Tam se vymění celá posádka a potom se letí dál. I když jsem doma jen pár dní, hned bych tam letěla znovu :-)

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.