Detail recenze: Hotel Kaya Artemis Resort & Casino

  Kypr, Famagusta, Bafra

5/5

Alena:
Nejkrásnější dovolená, křišťálově čisté moře, výborné jídlo

Ubytování

Byly jsme ubytováni v "chatkách". Pokoj čistý, útulný. Na postelích se spalo dobře, matrace spíš tvrdší...


Strava a stravování

Strava výborná, velikánský výběr všeho, na co si vzpomenete. Dostatek ovoce, zeleniny. Na pokoji denně doplňována lednice, vody, piva, cola, fanta


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu usměvavý, příjemný. V restauraci nosili k jídlu pití, ihned vše uklízeli, všude čisto. Při příjezdu do hotelu v půl 2 ráno pro nás byly připraveny balíčky, kde byl džus, obložená bageta, sladký koláč a broskev.


Pláž a moře

Moře KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ, jak už někdo psal v recenzích, je to opravdu jak Karibik (mohu posoudit, byla jsem tam) Pláž písečná. Dostatek lehátek, osušky zdarma Pro děti tobogány,vnučka si to moc užila. U tobogánu jsou plavčíci a řídí to tam


Okolí hotelu

V okolí hotelu nic není, ale to nevadí, v areálu se zabavíte celý den


Celkový dojem

Nejkrásnější dovolená, co jsem zažila. Vše perfektní, nemělo to chybu. Jediné malé mínus je mezipřistání v Antalyi, kde jsme seděli asi hodinu v letadle. Tam se vymění celá posádka a potom se letí dál. I když jsem doma jen pár dní, hned bych tam letěla znovu :-)


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.