Skvělá dovolena

Recenze hotelu Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana ***** - Spojené arabské emiráty - Abu Dhabi - Abu Dhabi

Jedná z nejlepších dovolených. Vynikající ubytování, skvěla světová kuchyně, možnost poznávání Abu Dhabi, hotel leží v dobré lokalitě. Chtěli jsme v CK týden před odletem prodloužIt pobyt, bohužel to prý nešlo kvuli letenkam. Nechápu. Delegát se nedostavil na schůzku, prý necekane problémy. Škoda hodiny cekani strávené v lobby, místo na pláži. Nebral telefon, ozval se až večer a nabídl nový termín schůzky, což nám přišlo zbytecne. Co jsme potřebovali, sami jsme si zjistili. Dále komunikoval s námi telefonicky, to bylo ok. Stejne zkušenosti se zrusenou schůzkou, jiný hotel a jiný termín měli i další cestující. Zřejmě běžná praxe.

Ubytování (5 / 5)

Vysoká úroveň. Pokoje čisté, i když to odmitnete, denně čisté povlečení, úklid pokoje 2x denně. Je to až zbytečne.

Strava a stravování (5 / 5)

Pestrý vyber jídla znamenitě připraveného. Každý den v jiném stylu světové kuchyně. Pokud něco došlo, okamžitě bylo doplněno. Vyborne melouny, několik druhů, a ještě lepší moučníky.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vždy ochotny a usměvavý personál.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře spíše klidná laguna, pláž čistá. Horší přístup na pláž prez vysokou a prudkou hranu písku. Pro hendikepovane osoby to může byt problém. Bazén příjemný, je ochlazovany. Pouze o víkendu, kdy sem jezdí místní, je dost plný a je zde rušno.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hned naproti úžasný hotel Emirates, určitě stojí za návštěvu. Nedaleko nákupní centrum Marina Moll cca 3 km.

Celkový dojem (5 / 5)

Nejlepsi hotel, který jsem navštívila.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.