King Tut & Sphinx Aquapark Beach Resort

Recenze hotelu King Tut Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada

Ubytování celkem fajn, okolí horší, služby nic moc.

Ubytování (3 / 5)

Pokoj s opotřebovaným, ale udržovaným a čistým zařízením, balkon s bočním výhledem na moře a přímým výhledem na bazén se skluzavkami. Nešťastně řešený sprchový kout, kde sprchová hlavice napevno zapuštěná ve zdi prostě stříká ven ze sprchového koutu, ať se snažíte, jak chcete.

Strava a stravování (2 / 5)

Pro mě velké zklamání. Malý výběr stále se opakujících jídel, brambory na všechny způsoby vždy nedovařené, nedostatek šálků na teplé nápoje i skleniček na džusy a nápoje z postmixu.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Tři bazény - velký u pláže, na něj navazující bazén s pool barem a bazén se skluzavkami. První dva s dostatkem lehátek a čisté, ten se skluzavkami na mě působil poněkud zanedbaně. Několik restaurací a barů - bar na pláži a v bazénu zavírají v cca 17 hodin, lobby bar funguje do dvou hodin ráno. Personál vstřícný a ochotný. Nenarazil jsem na nikoho nepříjemného. Služby All Inclusive podle mě dost nedotažené - veškeré nápoje rozlévané do pohárků, většinou plastových, o objemu cca 1 dcl, a to včetně piva rozlévaného z lahví. Pohárků bývá nedostatek, rychle se sbírají ze stolků, omyjí se pod tekoucí vodou a jsou připraveny na další kolo :-) V hotelu je také lékař, lékárna a cca 10 obchůdků.

Pláž a moře (4 / 5)

Dvě pláže - jedna s pozvolným vstupem do vody po kamenech (boty do vody prakticky nutnost). Během dopoledne probíhá odliv, takže kolem jedenácté hodiny připomíná moře u této pláže spíš louži. Druhá pláž má molo a vstup do vody po schodech - tady je plavání celý den bez problémů. U obou pláží dostatek lehátek a slunečníků, v rámci AI osušky zdarma. Bar na pláži se též potýká s nedostatkem pohárků, které neúnavně sbírají po celé pláži a po umytí pod tekoucí vodou rychle vracejí do oběhu.

Okolí hotelu (2 / 5)

Hotel působí , jako by stál uprostřed staveniště- kolem něj rozestavěné nebo rekonstruované budovy, před rušnou čtyřproudovku přístup k obchodům včetně potravin.

Celkový dojem (3 / 5)

Nebyla to určitě tragédie, ale příště raději jinam.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.