Anna

Recenze hotelu Kleopatra Beach Hotel **** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

Hotel Kleopatra Beach odpovídá 3*zařazení,ale vcelku ujde.Strava však jedním slovem katastrofa.Pláž dlouhá , sice málo udržovaná s hrubozrným pískem,ale dostatek místa pro lehátka a slunečníky.

Ubytování (3 / 5)

Pokoj prostorný,starší nábytek,koupelna s wc nové,pro pobyt dostačující.Úklid jen občas,o toaletní papír a čisté ručníky jsme si museli žádat sami.

Strava a stravování (1 / 5)

Strava z levných nekvalitních potravin,chyběl občas čaj i máslo.Byl dostatek zeleniny,ovoce chudší výběr.Každý den totéž jen večeře měly obměnu jednoho druhu masa.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

S personálem jsme neměli problémy,byli příjemni a ochotni.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž s hrubozrným pískem.Pokud si koupíte na pláži či v hotelu se slevou lehátka a slunečník,pak nesmíte donést a konzumovat žádné vlastní tekutiny ani vodu ani potraviny.Pouze to,co si koupíte v plážovém bufetu.Byl to pro nás šok.Nevím,jak je to u sousedních objektu,my jsme měli č.16 které nabízí hotel.Vstup do vody se prudce svažuje na kluzké kameny,náročné pro starší a děti.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí krásné promenády,lanovka na hrad spousta obchodů.

Celkový dojem (2 / 5)

Žádná sláva,byli jsme po sedmé v Turecku a poprvé opravdu zklamání

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.