ASI NEJHORŠÍ DOVOLENÁ

Recenze hotelu Kleopatra Royal Palm **** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

V TURECKU JSME BYLI UŽ NĚKOLIKRÁT, ALE TAK NESPOKOJENI JSME NEBYLI NIKDY!

Ubytování (2 / 5)

UBYTOVÁNÍ BY BYLO FAJN, KDYBY SE UKLÍZELO ALESPOŇ HALABALA JAKO PRVNÍ TŘI DNY.TŘETÍ DEN DAL MANŽEL UKLÍZEČCE BAKŠIŠ. CHUDÁK SI MYSLEL, ŽE SE TO ZLEPŠÍ, ALE NAOPAK ÚKLID USTAL ÚPLNĚ. ASI UŽ NEMĚLA DŮVOD SE SNAŽIT.

Strava a stravování (1 / 5)

STRAVOVÁNÍ TOTÁLNÍ KATASTROFA !!!!! PĚT STEJNÝCH FAKT HNUSNÝCH JÍDEL K OBĚDU I K VEČEŘI. TAKŽE TŘETÍ DEN U OBĚDA VŠE OTESTOVÁNO SE ZJIŠTĚNÍM , ŽE ČTYŘI JÍDLA JSOU NEPOŽIVATELNÉ A ZBYLO JEDNO CO SE DALO, ALE JEZTE 12 DNÍ POŘÁD TO SAMÉ....FAKT HNUS!!! A TO TURECKOU KUCHYNI MILUJI A KAŽDÝ ROK SE NA NI TĚŠÍM, ALE TOTO TO SE FAKT NEDALO!

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

HOTEL PĚKNÝ, DVA BAZÉNY JEDEN PRO DĚTI. PERSONÁL OPĚT TOTÁLNÍ KATASTROF(AŽ NA DVĚ VYJIMKY - NA RECEPCI A NA JEDNOHO PANA KUCHAŘE).JINAK BYLI VŠICHNI NEPŘÍJEMNÍ , AROGANTNÍ, NEOCHOTNÍ -TOTO JSEM FAKT JEŠTĚ NEZAŽILA NIKDE!!!

Pláž a moře (3 / 5)

PLÁŽ A MOŘE FAJN. OVŠEM PLÁŽOVÝ BAR (PODLE MĚ ŠOPA) BYL FAKT SUPER!!! V RÁMCI ALLINCLUSIVE JSME MĚLI NEALKO A KÁVU NA PLÁŽI ZDARMA - CHACHACHA!!! KÁVA JEN Z AUTOMATU - TEN NEFUNGOVAL, A NEALKO TAKY JEN Z AUTOMATU - ZDE FUNGOVALA VODA A NĚJAKÉ DVĚ PŘÍCHUTĚ VŠE TEPLÉ!!!! ZA JEJICH MALÉ PIVO CHTĚL BOREC 5 EUR!!! NO ČLOVĚK JE NA DOVOLENÉ, TAK SI DOPŘEJE...JEŠTĚ TEĎ SE SMĚJEM.

Okolí hotelu (3 / 5)

OKOLÍ FAJN.

Celkový dojem (1 / 5)

UŽ NIKDY VÍC!!!!

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.