Turecko-Alanya

Recenze hotelu Kleopatra Royal Palm **** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

Dovolená vcelku v pořádku,vhodná pro nenáročné rodiny s dětmi,animační večery pěkné,koupání v moři skvělé,na pláž opravdu kousíček.

Ubytování (3 / 5)

Nejprve nás ubytovali v přízemí,místnost smrděla plísní,výhled pod stříšku na popelnice a pytle s odpadky.Ráno probuzení jak na mě zírá zaměstnanec jdoucí do práce.Po stížnosti na recepci a půl dne čekání, náhradní pokoj-neuklizený.Znova,tentokrát ostřejší výměna názorů-pokoj pěkný,prostorný,podle našich představ.Chci tím říci,že to zkouší, kdo se dá a kdo ne, oblbnout.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo bylo v pořádku a bylo ho dostatek,akorát výletní balíček letěl celý do koše-dvě malé nahnilé blumičky,jedna malá tvrdá sladká houstička,máslíčko a plátek zelenkavého salámu.Nejsem vybíravá,ale i na mě to bylo moc.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

V pokynech hotelu bylo napsáno,že převlékají postele jednou za tři dny,tak nepřevlékli ani jednou,i když jsme je požádali,a ručníky,že mění jednou za dva dny,tak až za požádání nám je jednou vyměnili. Veřejné toalety v přízemí,to snad ani popisovat nebudu,snad jen,že je uklízeli pouze v pondělí....

Pláž a moře (5 / 5)

Okolí hotelu (4 / 5)

Celkový dojem (4 / 5)

Byli jsme v tom samém hotelu v roce 2015 a byli jsme moc spokojeni.Proto jsme volili ten samý hotel....

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.