Detail recenze: Hotel Kolymbia Sun Family Resort

  Řecko, Rhodos, Kolymbia

4.2
Velmi dobré
Velmi dobré 254 Recenzí
Vynikající
125
Velmi dobré
79
Průměrné
25
Špatné
15
Příšerné
10
Umístění
4.6
Kvalita spánku
4.1
Pokoje
3.7
Služba
4.5
Cena/kvalita
4.3
Čistota
4.2
4/5

Josef:
Hotel je umístěn v centru Kolymbie u rušné ulice, my jsme měli pokoj do zahrady, kde byl klid. Pláže jsou blízko, nemusíte jít půl hodiny k moři, jako od některých jiných hotelů. Stravování dobré, i když některá jídla se kuchařům příliš nevydařila. Bazén malý s nepříliš vzhledným okolím, těsně vedle baru a placu, kde probíhaly obědy. Velkou výhodou je klimoška, wifi a trezor na pokoji bez příplatku. Pokoje jsou však malé, včetně ultraminiaturní koupelny + WC. Sice čisté (v rámci řeckých zvyklostí), ale mizerně zařízené, málo odkládacích prostorů. Stolek se zrcadlem kvůli nově nainstalované klimošce posunut až do vchodu na balkon, kde hrozí zraněním o roh stolu. Balkon též malý, dvě židle a stoleček, bohužel tak nízký, že se na něm nedá psát, hrát karty... O výměnu prostěradel a ručníků je třeba si říci, nebo je položit na podlahu u dveří, jinak probíhá úklid bez jejich výměny. Zkrátka ubytování je jen pro velmi nenáročnou klientelu. Slunečníky zde bohužel od naší poslední návštěvy před 2 lety extrémně podražily, v zátoce u kapličky chtějí 20 eur, na pláži Tsambika dokonce 25 eur, což už mi tedy připadá jako zlodějna. Zboží v krámcích též dost podražilo oproti minule... Řeci se asi začali učit od Chorvatů a z turistů si dělají příslovečné oslíky, co se vždy otřesou od peněz.

Ubytování

Pro nenáročné


Strava a stravování

Lepší průměr


Vybavení, služby a personál

Skoro nic jsme nepotřebovali, tak těžko hodnotit


Pláž a moře

Kolymbijské pláže jsou průměrné, dost kamenité, hezká je zátoka u kapličky, kde je písek a vhodné prostředí i pro děti, nebo jezdit na nedalekou Tsambiku, která patří k nejkrásnějším plážím na Rhodosu.


Okolí hotelu

Spousta krámků, lékárna, autobusová zastávka... Nad Kolymbií se zvedá kopec s klášterem na vrchu. Dobrodružné povahy mohou vylézt nahoru po turistické (náročné!) stezce a následných schodech, výhled je fantastický!


Celkový dojem

Byla to hezká dovolená, nicméně tento hotel už znovu nezvolíme.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.