Příjemný resort s pokojovým bludištěm

Recenze hotelu Krabi Thai Village Resort ***** - Thajsko - Krabi - Ao Nang Beach

V tomto hotelu jsem strávil v rámci své studijní cesty dvě noci. Hotel procházel rekonstrukcí před sezonou. Vzhledem k tomu, že jsme do Thajska cestovali na začátku hlavní sezony, myslím si, že tyto úpravy již mohly být hotové, nicméně, nutno podotknout, že na pobyt neměla rekonstrukce žádný dopad, až na zvýšený hluk na recepci.

Ubytování (4 / 5)

Ubytováni jsme byli v klasických dvoulůžkových pokojích s výhledem do rozsáhlé zahrady, která měla symbolizovat typické thajské prostředí. Pokoj měl klimatizaci, větrák, televizi, župany, osušky a láhev vody na osobu zdarma. Na každém pokoji bylo i dobré pokrytí wifi. Důležitou součástí jsou i sítě proti hmyzu a kompletní nabídka kosmetických přípravků v koupelně.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně byla formou švédských stolů. Jednalo se spíše o kontinentální snídani, která byla doplněna o místní speciality. K dispozici byl automat na kávu, voda, ovocné šťávy. Jídlo bylo během snídaně doplňováno a vybral si skutečně každý. Rozmanitost byla velká.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál byl milý. V hotelové zahradě byl k dispozici bazén s malým tobogánem a vodním barem.

Pláž a moře (2 / 5)

Pláž byla od hotelu tak 500 metrů a nutno říci, že zejména první úsek od hotelu, který je nutné absolvovat po krajnici rušné silnice, je poměrně nebezpečný a ne příliš vhodný pro děti. Pláž se nachází za silnicí u hlavní promenády. Jedná se o typickou městskou pláž, kde kotví dost lodí, takže občas je cítit i zápach z motorů.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hned u hotelu je silnice, která vede na hlavní promenádu. Chybí chodník pro pěší. V těsné blízkosti hotelu jedna restaurace a obchůdek.

Celkový dojem (3 / 5)

Pobyt bych hodnotil kladně. Hotel čistý, ovšem občas se člověk ztrácel při hledání pokoje, kdy značení nebylo příliš přehledné. Hotelový komplex vypadal hezky a věřím, že kdyby nebylo hlavní lobby zrovna opravované a pokryté lešeními, udělá také větší dojem.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.