Detail recenze: Hotel Kyriad Paris Clichy

  Francie

5/5

Lucie Martenns:
Naše dovolená byla perfektní. Umístění hotelu je ideální pro ty, co nepotřebují být v centru Paříže a nevadí jim, že pro její návštěvu pojedou cca 40 minut vlakem (pro nás to nebyl vůbec problém, alespoň jsme si prohlídli okolí a měli jsme v hotelu klid, což by byl v centru problém).

Ubytování

Ubytování skvělé. Pokoje příjemné, útulně vybavené. Nic nám zde nechybělo. Jediné mínus je větší vlhkost, než na kterou jsme zvyklý, proto bych doporučila mít oblečení zabalené v uzavíratelných pytlích, jinak i ve skříni mírně navlhne.


Strava a stravování

Měli jsme zaplacené snídaně v hotelu a proti těm se nedá říct jediné slovo proti. Velký výběr (croissanty, čokoládové rolky, rozpečené kousky baget, lívance, cereálie, jogurty, ovoce a další). Vždy jsme odcházeli příjemně najedení a spokojení. Pokud chcete v jídelně větší klid, doporučuji jít na snídani v 10 hodin.


Vybavení, služby a personál

Vše bez problémů. Personál milý, dokonce mi pomohli s tiskem lístků do Disneylandu. Vše s úsměvem :)


Celkový dojem

Náš celkový dojem je perfektní. Dovolenou jsme si vybrali jako naši svatební cestu a byla to nejlepší dovolená, kterou jsme mohli zvolit. Okolí hotelu je příjemné, najdete zde i minifarmu se zvířátky. Vše je v dojezdné vzdálenosti a na nádraží Marné/k Disneylandu Vás doveze kyvadlová doprava, která jezdí dostatečně často. Za nás 1*, moc děkujeme za skvělou dovolenou na místo, kam se již nyní plánujeme vrátit :)


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h