Úžasné

Recenze hotelu LA Hotel & Resort **** - Kypr - Kyrenia - Lapta

Velmi příjemná dovolená.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje pěkné, čisté. Každý den čisté ručníky. Možná nám jen trochu vadilo, že voda ze sprchy tekla velmi slabým proudem a špatně se mylo, ale to už je jen detail.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava vynikající formou bufetu. Snídaně široký výběr sýrů, párků, omelet a zeleniny. Večeře vynikající Kyperská kuchyně. Hodně jehněčího masa, spousta zeleniny. Nesetkali jsme se např s hranolkami apod. a nezdravými jídly, ale to nám rozhodně nevadilo. Vaří jinak, než jsme zvyklí, ale výborně. Najedla jsem se i na bezlepkové dietě. Večeře probíhají venku za příjemné romantické hudby.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Bazén přímo na pláži beznkonkurenční, pití se dá kupovat formou účtů a na konci pobytu se platí. Ceny neodpovídají evropským standardům a jsou pro nás velmi nízké. Takže není problém dát si drink na pláži. Personál milý, usměvavý a ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

Jedním slovem nádhera. Moře teplé jako kafe, dostatek lehátek a slunečníků, vstup pozvolný, moře křišťálově čisté. Pláž každý den uklizená. Sprchy na pláži a wc zdarma.

Okolí hotelu (3 / 5)

V okolí není moc kam jít. Dva krámky a promenáda kolem moře bez obchůdků. Ale není problém si jejich autobusem dojet do centra a tam si nakoupit. Pro klientelu , která očekává klid je toto místo parádní.

Celkový dojem (5 / 5)

Dokonalé

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.