Ideální odpočinková dovolená se šnorchlováním

Recenze hotelu LABRANDA Royal Makadi ***** - Egypt

Byli jsme spokojení, odpočatí, nadšení. Doporučujeme!

Ubytování (5 / 5)

Dostali jsme pokoj podle našeho přání na klidném místě blízko na pláž. Navíc i s nádherným výhledem na moře, což jsme ani nežádali... Hotel a pokoj starší, "opotřebovaný", žádný velký luxus. Ale v pokoji všude čisto, denně uklizeno. Uklízeli by i častěji, ale nechtěli jsme.

Strava a stravování (5 / 5)

Byli jsme spokojeni, spousta různorodého jídla. Nejsme rozmlsaní, ale sladkým zákuskům jsme neodolali a vždy se jich přejedli.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál vždy přívětivý, ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž hotelu Labranda Club suprová! Dostatek lehátek, vždy nějaká volná po celý den. Lehátka chráněná zábranami proti větru. Chráněný záliv před vlnami, písčitý vstup do moře, po 3 metrech hloubka na plavání... Pro děti hladký písek na hraní. Přítomní 2 plavčíci. Prošli jsem se i do okolí a pláž u našeho hotelu rozhodně nejlepší. Chodili k nám lidé i z okolních hotelů. U sousedního hotelu molo, kde se dalo kdykoli šnorchlovat. Super zážitek! Nakonec jsem nejeli na šnorchlovací výlet, protože na tomto místě jsme každý den viděli obrovské množství ryb... a jako bonus každý den připluly i jiné druhy...

Okolí hotelu (4 / 5)

Celkový dojem (5 / 5)

Byli jsme spokojení, odpočatí, nadšení. Doporučujeme!

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.