Naprostá spokojenost

Recenze hotelu LABRANDA Royal Makadi ***** - Egypt

V Hotelu Labranda Club Makadi jsem byla naprosto spokojená,všechno mi vyhovovalo a nic mi nechybělo. Od ubytování, přes jídlo až po koupání.

Ubytování (4 / 5)

Nejedná se o veliký hotelový komplex, dvoupodlažní řada budov s terasami, všechno je na dosah, nemusí se chodit nikde daleko. Umístění v krásné udržované zahradě. Pokoje klasické vybavení, naprosto dostačující, vše čisté bez žádných "zvířátek", člověk tam netráví moc času. Úklid v pořádku, např. s Bulharskem se to nedá srovnat v kladném smyslu pro Egypt. Krásný komplex bazénů, ale moc lidí se tam nezdržovalo.

Strava a stravování (5 / 5)

Ke stravě nemám naprosto žádné výhrady, podle mě dostačující výběr všeho, hlavně zákusky neměly chybu. Vše bylo krásně upravené, naaranžované, nedalo se odolat. Myslím, že to bylo tak rozmanité, že jsem ani nestačila za celý týden všechno vyzkoušet. Možná jen chvilkama byl trochu problém se skleničkami na pití a občas došlo točené pivo, nalívali lahvové, ale to mi dojem nezkazilo. Obědy se podávaly v restauraci u pláže, kde byl i plážový bar, takže si člověk mohl kdykoliv odskočit pro pití. A na oběd se rovněž odběhlo nalehko přímo z pláže.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Na internetu závislá nejsem, takže po této stránce nemohu posoudit vybavenost. Po sportovní stránce byla možnost různých aqua bazénových aktivit (gymnastika, vodní volejbal, vodní pólo), na pláži beach volejbal a několik druhů vodních atrakcí. Animátoři se snažili, ale moc odezvu myslím neměli. Ale to záleží na lidech, možná v jiném termínu byli akčnější.

Pláž a moře (5 / 5)

Naprosto v pořádku, je to sice trochu záliv, ale krásná čisá teplá voda, pozvolný písčitý vstup do moře a poměrně brzo byla hloubka. Jelikož se nepotápím ani nešnorchluju, tak mi to vyhovovalo. Z mola se dalo šnorchlovat, ale myslím, že podmořský svět tam moc není, to by si vyznavači museli vybrat jinou oblast. Slunečníky a lehátka bez problémů. Vzdálenost pláže - ze všech částí komplexu na dosah.

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí nebylo žádné, pouze pusto a písek,takže procházky nebo nákupy nehrozily. Ale nikde do měst jsem se nevypravovala, takže neposoudím v jaké vzdálenosti co bylo.

Celkový dojem (5 / 5)

Pohodová válecí dovolená a relax u moře. Kdo má rád rušnější život a prostředí, asi by si na své nepřišel. A také tam není vyžití pro děti - žádné skluzavky nebo tobogány u bazénů, takže tam děti nebyly téměř žádné.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.