Detail recenze: Labranda Sataya Hotel Marsa Alam

  Egypt

5/5

Hanka:
Pěkný moderní nový hotel v krásné, udržované zahradě.

Ubytování

Při našem příjezdu byl hotel obsazen jen z 20%, tak jsme dostali prostorný pokoj s výhledem na moře. Pokoj byl čistý, velký, v koupelně byla sprcha i vana., Každý den probíhala výměna ručníků za čisté, úklid, doplnění vody, vše bez problémů. Na pokoji byl set na přípravu čaje a kávy, který jsme využívali jen ze začátku pobytu.


Strava a stravování

Výběr stravy byl pestrý a vařili opravdu výborně.na výběr byly ryby, kuřecí, hovězí, jehněčí, telecí vždy jinak upravené. Přílohy rýže, brambory na spoustu způsobů, dušená zelenina. Kuchaři vydávali hlavní jídlo, jinak fungoval bufet zelenina, saláty, zákusky, pečivo bez omezení. Zde bylo částečné omezení kvůli covidu. Někteří sice mohli být nespokojeni rychlostí obsluhy, ale myslíme si, že se hotel i kuchaři snažili, aby vše fungovalo dobře i v době kdy spousta věcí funguje v omezeném režimu.


Vybavení, služby a personál

Hotel má v areálu několik velkých bazénů, dětský koutek se skluzavkami pro malé děti i tobogány pro dospělé. Personál byl k nám milý, ochotný a vstřícný. Animátoři aktivně nabízejí sportovní a jiné aktivity, ale když vidí, že nemáte zájem nic nevnucují, Milá je Bianka ze Slovenska.


Pláž a moře

Pláž je velká čistá, pěkně upravená. Vstup do moře je z mola, které má i boční schůdky do malé hloubky. Z pláže přímo do moře jsme moc nechodili. Když jsme si chtěli zaplavat, chodili jsme do bazénu. Slunečníků a lehátek byl vzhledem k malé obsazenosti po celý den přebytek. Výměna plážových ručníků probíhala pozdě odpoledne na pokoji. Při šnorchlování jsou korály po levé straně od mola krásné a stojí za to je vidět. Rybek jsme viděli méně, ale měli jsme štěstí na želvy. Jedinou nevýhodou bylo poměrně hodně větrné počasí, takže byla buď červená vlajka, kdy se do moře nemohlo, nebo žlutá, kdy jsme mohli šnorchlovat jen kousek od mola. Plážový bar fungoval bez omezení.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je typický egyptský nepořádek, na delší procházky to moc není. Celkem nám chyběla orientace v hotelu, např.nebyly nikde označeny toalety.


Celkový dojem

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Hotel můžeme doporučit všem, kteří chtějí strávit klidnou, odpočinkovou a příjemnou dovolenou. Byli jsme rádi, že se dovolená i v této covidí době plné všemožných omezení, bez problémů vydařila. Jeli jsme si odpočinout a ne hledat chyby a zlobit se, že někde něco chybí, nebo není podle našich představ a v tomto hotelu nic nepokazilo celkový dojem z pěkně prožité dovolené.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.