Detail recenze: Ladonia Hotels Club Blue White

  Turecko, Bodrum, Turgutreis

1/5

Cena
od 10 742 Kč/os
Jorge:
Ani tříhvězda v Egyptě nebyla tak hrozná jako tato ubytovna. Opravdu jsou všude tuny exkrementů od místních psů, a to i před vstupem do dětského šmoulího domečku (kam byste však dítě neposlali, jaká tam byla špína). Kromě toho pokoje vlhké a plesnivé v katastrofálním stavu, omítka padá na hlavu, na pokoji není stůl ani stropní světlo. V jídelně mají takové židle, že 3 lidé během pobytu spadli hlavou dozadu poté, co se pod nimi zlomily obě zadní nohy židle. Zábava žádná, animace žádná. Muzika jela ze 2 CD celý den po celých 15 dní dokola jako výplach mozku. Tobogán jezdí hodinu dopoledne, hodinu odpoledne. Nemají rum, nemají whisky. Pouze gin a raki. Jídlo taky katastrofa, za 20 let nejhorší dovolená v životě a už takovou doufám nikdy nezažijeme. Po koupi zájezdu jsme nevěřili těm kritickým recenzím od Čechů, ale bohužel měli pravdu. Fakt sem nejezděte, je to podvod na zákazníka.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Horší pokoje jsme za 20 let ježdění ještě nikde neměli.


Strava a stravování

Jedna polévka a dvě hlavní jídla, toť celý výběr. To, co lidem odpadne při nabírání, manažer směle háže zpátky do boxíku.


Vybavení, služby a personál

Wifi pouze na recepci a funguje do 8 připojených lidí. Rozbité záchody, padající omítka, papírové dveře, takže vše je slyšet.


Pláž a moře

Pláž defacto neexistuje, protože funguje jako korzo pro pěší. Moře pěkné, občas se ale na povrchu vody vyskytly černé olejové kuličky, asi únik nafty z motorů lodí či člunů.


Okolí hotelu

Okolí je jedna velká katastrofa, jak po bombadování.


Celkový dojem

Nejhorší zážitek z dovolené, jaký jsme měli. Bohužel na něj nejspíš nikdy nezapomeneme.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 12–18 h