Lázeňský?/LOL/

Recenze hotelu Lázeňský hotel Slovan - Česko - Olomoucký kraj - Jeseník

Asi bych hotelu odebral 1 hvězdu ze čtyř, kterou uvádí, a jistě bych se zbavil nabídek wellnessů nebo bych nabídky jinak specifikoval. Jinak hotel není špatný. Dále níže.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje, ale vůbec celý hotel je čistý, pěkný. Co ale vytýkám - WiFi a připojení k internetu velmi kolísavé a nespolehlivé/nestálé. Naladění Tv/programů alespoň programovou nabídkou veřejnoprávní Tv by bylo více než vhodné. Určitě v hotelu se čtyřmi hvězdami, by bylo standardem ve vybavení pokoje např. otvírák na láhve s korkovými uzávěry /vývrtka/, jakožto skleničky a tím nemyslím ty v koupelně, kartáč na šaty...

Strava a stravování (4 / 5)

Tak, to je vždy věc každého strávníka...snídaně, výběr je bohatý a vcelku rozmanitý, menu restaurace a jídlo/nápoje/servis v pohodě.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

"Výborný" nápad je herní koutek v hlavní restauraci. Pokud náhodou přijdou rodiče, kteří si s dětmi spletli restauraci s dětským hřištěm, no?! Minimálně je porušována bezpečnost provozu restaurace. Je věcí personálu, jak dokáží takové to hosty usměrnit, včetně toho že ve 4 hvězdičkovém hotelu/restauraci toleruje-vpustí hosty do restaurace v vyloženě teplácích. Pokud bych měl hodnotit nabízené služby typu masáže/zábaly/apod. Na jejich místě bych od této služby rychle upustil. Pokud by přišla kontrola - pokuta je nemine. Hygiená 0, odbornost a kompetence osoby, která tuto službu zabezpečuje/provádí je opět na 0.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (1 / 5)

lze si dojet po okolí

Okolí hotelu (2 / 5)

není problém v rámci pobytu si najít své aktivity - spot, turistika, lyžování, apod.

Celkový dojem (4 / 5)

Doporučuji, nedoporučuji služby typu wellness.

Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Seniory
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.