Dovolená Le Chateau Lambousa na Kypru

Recenze hotelu Le Chateau Lambousa **** - Kypr

Velmi pěkný komplex v rytířském stylu, který má velký potenciál na to mít zaplněn celý hotel. Jelikož tomu bylo naopak, dochází tak ke klidné dovolené, kde si odpočinete. Prázdná pláž, prázdná restaurace, prázdný komplex, co víc si přát. Určitě bych podotkla, že služby hotelu by se měly zlepšit. Konkrétně u čísníků, kteří jsou úplně mimo, neschopní, tváří se, jako by je Vaše požadavky obtěžovali a ještě jim vše trvá. Trvá jim, než cokoliv připraví, když tedy konečně ví, co připravit mají. Celkově se nám zde líbilo.

Ubytování (4 / 5)

My byli v bugalovu. Dostačující.

Strava a stravování (4 / 5)

Já jsem si pochutnala. Jen bych asi doplnila v průběhu snídaní dortíky, palačinky, lívance, zkrátka sladké pečivo, které chybělo.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Katastrofa... především obsluha.

Pláž a moře (3 / 5)

Vstup do moře přes schůdky, vedle je pozvolný vstup do písčitého moře, kde vám hejno rybiček okusuje nožky. :-) Dá se to vydržet. V Praze za to zaplatíte velké peníze, tady to máte gratis. :-)

Okolí hotelu (2 / 5)

Žádná sláva. Super je obchůdek, který je otevřen nonstop. Dvě okolní restaurace Sea food a Calamari restaurant jsou super, určitě si zajděte.

Celkový dojem (4 / 5)

Jedním slovem spokojenost. :-)

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.