Prohlídka hotelu Le Surcouf Hotel & Spa ***

Recenze hotelu Le Surcouf Hotel & Spa *** - Mauricius - Východní pobřeží - Palmar

Hotel založen v roce 1992.

Ubytování (5 / 5)

Hotel nabízí ubytování ve 45-ti pokojích, renovované - pokoje Deluxe a Superior - všechny v výhledem na moře. Ubytování je v 1patrových vilkách přímo u moře. Pokoje lze i propojit dvěřmi - lze sjednotit i 3 pokoje - pouze v přízemí. Pouze sprchy, nikoli vana. Děti na přistýlkách v pokojích je možno 2+2 bud formou rozkládacího gauče či propojením pokojů. Výhodné ceny jednolůžkových pokojů. Hotel je uzpůsoben i pro vozíčkáře. Pokoje jsou rozděleny dle barev.

Strava a stravování (4 / 5)

All inlusive zahrnuje 1x za pobyt a la carte, jinak strava formou bufetu. Jídlo ne úplně pestré, ale chutné. Snídaně probíhá i venku, i v restauraci. Hotel nabízí jak polopenzi, tak i all inklusive. All inklusive je do 23:00. Hotel má svou malinkou výrobnu rumu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Wifi je zdarma na recepci - na pokoje je hrazena. Hotel pořádá živou muziku - dny se střídají - 1x za týden. Hotel má své diving centrum, půjčovnu lodiček, dále bowling, tenis, půjčení kola, hotelové taxi. Potápění v bazénu má hotel zdarma, v moři již za poplatek.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž bych hodnotila průměrně, uzší, sem tam řasy. Dá se zde i šnorchlovat, hotel zdarma vozí klienty lodí i dále od břehu, kde šnorchlování lepší.

Okolí hotelu (4 / 5)

Krásná zahrada, přejemné prostředí.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkově hotel se mi velmi líbil, cítila jsem se zde velmi dobře, malinko mne odrazovala pláž.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.