Detail recenze: Les Magnolias Hotel

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Michaela:
Jak nám tvrdila CK ***, tak na začátku Září je v Bulharsku ještě teplo, ale opak je pravdou, termín dovolené od 2.9 a v moři jsme byli 3x, delegátka nám na místě řekla, že teď už je pouze babí léto, tudíž jsme si léto opravdu neprodloužili a polovinu dovolené byli v mikině :( v září do Bulharska již nikdy, nenechte se oklamat a zlákat na nízké ceny.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pěkné, hotel v krásné, udržované zahradě, pokoje malé, ale pokud jedete v létě, tak stačí, člověk to má na přespání, což účel splní. Ručníky čisté každý den, toaletní papír také doplňován každý den. Úklid trochu vázne, přejedou okolo vysavačem, pod postel asi za celou sezónu nikdo nezajel, pod postelí prach a papírky od jídla od předchozích návštěvníků.


Strava a stravování

Na výbornou. Velký výběr všeho, obden se venku k večeři griluje, přivezli jsme si nějaké to kilo navíc, strava opravdu výborná. Jen odpolední snack trochu ošizen, výběr ze dvou jídel, většinou pizza (výborná, domácí těsto), burgery, lívance... Ovoce pro děti odpoledne bohužel žádné, ale dali jsme si na talíř u oběda a vzali si na pokoj, nebyl s tím problém :) zmrzlina pro děti neomezeně cely den.


Vybavení, služby a personál

Neumí anglicky, hotel hlavně pro Francouze, pro nás tedy těžší domluva. Animační program též není pro českou klientelu, ale pouze pro Francii. Nemáš červený náramek, mas smůlu, ale nám to nevadilo, konečně dovolená, kdy nás animátoři obcházeli a my měli klid :D


Pláž a moře

Moře krásné, čisté. Pláž písčitá, vhodná pro děti, jen občas velké vlny a to už plavčík do moře nepustí, ale to nejde ovlivnit. Na začátku září teplejší než vzduch venku. Na pláži však hodně fouká, začátkem září už je to ledové, ale v sezóně to asi bude ok. V písku vajgly, asi to celou sezónu nikdo neřeší, ale to jsou proste Bulhaři.


Okolí hotelu

Nic. Rozestavěné, par hotelů a bordel. Asi 2 km do města, ale prochazka není žádným hezkým okolím, jdete po rozpadlém chodníku. Klasické, ošklivé Bulharsko. Jezdí i vláček, ale jelikož jsme měli ošklivé počasí, tak ten byl pořad plný, lidi místo pláže jezdili do města.


Celkový dojem

Jeli bychom znovu, v hotelu nám nic nechybělo, ale v létě, kdy bychom si víc užili pláž i bazén. Jídlo výborné, drinky na hotelu také. Pokud vyjde počasí, tak tu nic nemůže chybět :)


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno