Krásná dovolená v apartmánech Lilly's

Recenze hotelu Lilly's Apartments Clever *** - Řecko - Rhodos - Faliraki

Byli jsme naprosto spokojeni s ubytováním v Lilly's a také se stravováním v hotelu SunConnect Cyprotel. Tento hotel opravdu odpovídá kategorii ****. Organizačně zájezd proběhl naprosto bezproblémově. Apartmány jsou cca 200 m od hotelu Cyprotel, moře je vzdálené přibližně 1 km. Vše se dá v pohodě zvládnout, ale musíte počítat s denní turistikou. Nám to vůbec nevadilo, ráno jsme vyrazili z apartmánu a vrátili se až večer.

Ubytování (4 / 5)

Měli jsme dva dvoulůžkové pokoje s balkonem, jeden byl po rekonstrukci, druhý starší vybavení. Oba pokoje čisté, připravené, uklízelo se každý den. Výměna ložního prádla i ručníků. Majitelé jsou velice příjemní, po příjezdu nám dali do lednice vodu. Na přespání naprosto dostačující, přikoupili jsme si klimatizaci, bez té se nedá na pokoji vydržet. Vyvětrat v tom horku nelze.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava v hotelu Cyprotel vynikající, jídelna po rekonstrukci a klimatizovaná. Velký výběr pokrmů, chuťově výborné, dostatek ovoce a zeleniny. Probíhají tři tematické večery - řecký, italský a mexický. Jídlo se neustále doplňuje, všeho je dostatek, obsluha v restauraci na úrovni. Nealkoholické nápoje jsou dost sladké, ale můžete si je naředit vodou. Svačiny jsme moc nevyužívali, pouze jsme jednou nestihli z důvodu výletu oběd a zašli jsme si do snack baru. Tam si můžete dát třeba hamburger, kávu, zmrzlinu. Večer jsou v baru k dispozici míchané nápoje - alko i nealko.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Areál hotelu Cyprotel je moc pěkný a udržovaný. Využili jsme tobogánový areál, jsou zde k dispozici lehátka i nealko občerstvení. Jinak skvělý na vyblbnutí je WATER PARK ve Faliraki, doporučuji. Personál v Lilly's byl v pohodě, na recepci v Cyprotelu velice ochotní a příjemní. Domluvíte se bez problému anglicky, rádi Vám se vším poradí.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž ve vzdálenosti cca 1 až 1,5 km. Od hotelu Cyprotel jezdí kyvadlový bus, ten jsme moc nevyužívali, ale doveze Vás třeba během dne k hotelu na oběd. Bus stojí u nejbližší kamenné pláže (Kathara beach), ta se nám moc nelíbila. Chodili jsme více vlevo na dlouhou písečnou pláž. Ta je opravdu pěkná, udržovaná, na pláži sprchy, převlékárny i toalety. Za lehátka se platí 10 € set (2 lehátka a slunečník), dají se však najít i místa, kde si dáte jen deku nebo ručník. Moře čisté, neskutečně teplé, při vstupu kameny a potom už jen písek.

Okolí hotelu (3 / 5)

Klasický řecký binec, hlavně při cestě na pláž, to člověk místy žasne. Po cestě na pláž najdete dva markety, kde koupíte vše - třeba pití, nafukovačky do vody a taky suvenýry. Nejhezčí suvenýry mají v Lindosu, tam doporučuji výlet.

Celkový dojem (5 / 5)

Výborný! Byli jsme moc spokojeni s ubytováním i stravou, užili jsme si moře a nádherné počasí. Opravdu vydařená dovolená.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.