Prohlídka hotelu Luxury Bahía Principe Akumal *****

Recenze hotelu Luxury Bahia Principe Akumal ***** - Mexiko - Quintana Roo - Chacalal

Hotel Luxury Bahía Principe Akumal je jednou z částí resortu Grand Bahía Principe a je pouze pro dospělé osoby 18 +.Nachází se v tropické zahradě a dostupný je vláčkem. Rovněž leží u písčité pláže jako část Tulum.

Ubytování (5 / 5)

Část Akumal nabízí ubytování rovněž ve vilkách, které stojí v udržované tropické zahradě. Pokoje jsou prostorné a mají k dispozici župan, pantofle, fén, žehlící prkno, žehličku, klimatizaci na pokoji a deštník. Trezor a wifi jsou na pokojích zdarma. Některé pokoje mají výhled na moře.

Strava a stravování (5 / 5)

Jídlo je podáváno v hlavní restauraci. Je možné k večeřím využít několik restaurací a la carte. Zde je třeba udělat na recepci rezervaci předem.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Část Akumal má soukromý bazén s výhledem na moře. Nemají zde přístup klienti z jiných částí hotelu. V zahradě můžete také využít Jacuzzi a další bazény. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Wifi je rovněž zdarma v celém areálu. Dostupnost do dalších částí resortu je vláčkem.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je rovněž písečná s pozvolným vstupem do moře a spíše se jedná o menší zátoku. Lehátka jsou zde s nebesy a můžete rovněž využít bazénu s výhledem na moře. V nabídce jsou rovněž vodní sporty, kajak a další.

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí hotelu jsou archeologická naleziště, např. Tulum či Cobá. Také můžete navštívit město Playa del Carmen či golfové hřiště.

Celkový dojem (5 / 5)

Tuto část hotelu bych kvůli klidu doporučila párům či starším ročníkům,které si jedou odpočinout a relaxovat.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.