Prohlídka hotelu Luxury Bahia Principe Ambar *****

Recenze hotelu Luxury Bahia Principe Ambar ***** - Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro

Hotel Luxury Bahia Principe Ambar ***** je součástí hotelového komplexu Grand Bahia Principe Punta Cana & Bavaro *****. Tento komplex se skládá z celkem 5 hotelů. Hotel se nachází přibližně 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana. Hotel je rozdělen na dvě části a to na Luxury Bahia Principe Ambar Blue ***** a Luxury Bahia Principe Ambar Green *****. Hotel je pouze pro dospělé.

Ubytování (5 / 5)

Hotel nabízí pokoje Junior Suite Deluxe s maximální obsazeností 3 dospělé osoby. Pokoje jsou prostorné a hezky vybavené. Vybavení pokoje: klimatizace, stropní větrák, pohovka, telefon, set na přípravu kávy a čaje, žehlička a žehlící prkno, satelitní TV s plazmovou obrazovkou, trezor (zdarma), mini-bar, balkón. Pokoje části Blue a Green jsou stejně vybavené, ale část Blue je blíže k pláži.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování probíhá formou 24 hodin all inclusive. Hotel nabízí 5 restaurací a 3 bary. Hosté tohoto hotelu mohou čerpat neomezeně à la carte restaurace, vždy však s předchozí rezervací.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Část hotelu Blue má 528 pokojů a část Green má 498 pokojů. K dispozi 5 restaurací a 3 bary, à la carte restaurace, bazén, spa, golf, vodní sporty. Wifi je zdarma.

Pláž a moře (5 / 5)

Hotel má svoji soukromou pláž. Lehátka a slunečníky zdarma.

Celkový dojem (5 / 5)

Luxusní hotel, který je určen pouze pro dospělé osoby.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.