Prohlídka luxusního hotelu Luxury Bahía Principe Sian Ka´an ***** pro nejnáročnější

Recenze hotelu Luxury Bahia Principe Sian Ka'an ***** - Mexiko - Quintana Roo - Chacalal

Hotel Sian Ka´an je oddelenou částí resortu Grand Bahía Principe. Jedná se o část pouze pro dospělé 18+.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování je v tropické zahradě dostupné vláčkem a to v několika typech pokojů jako: Superior, Gardenrooms a Penthouse - které mají vlastní jacuzzi na střeše, je to tedy nejluxusnější pokoj. Pokoje mají klimatizaci, balkon, vybavené jsou vanou, sprchovým koutem, fénem, županem a pantoflemi. V pokoji je také TV v malém obýváku.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava je v hlavní restauraci formou bufetu v rámci programu all inclusive. Rovněž můžete využít a la carte restaurací, které resort nabízí. Můžete také využít všech restaurací a služeb, které nabízejí části Tulum,Akumal a Cobá.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Část Sian Ka´an má 4 bazény a 4 restaurace. Samozřejmě můžete využít i další v dalších částech hotelu. Pláž je cca 10 min pěšky chůzí, ale doporučuji využít vláčku, který v pravidelných intervalech a trasách jezdí z pláže a na pláž. I v této části můžete využít celodenních animačních programů ve všech částech hotelu, které fungují od rána po celý den až do noci. Můžete také navštívit delfinárium v části Tulum,kde je každý den show s delfíny zdarma a plavání s nim za poplatek.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je dostupná vláčkem cca 10 min. Písečná s bílým pískem a pozvolným vstupem. Ohraničená bojkami a vlnolamy, za které se z bezpečnostních důvodu nesmí. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, stejně jako drinky v barech na pláži a okolí.

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí hotelu najdete jak památky v blízkosti např. Tulum tak i golfová hřiště jako Riviera Maya Golf Club. Autobusem či taxi nebo mikrobusem se dostanete také do města Playa del Carmen na nákupy. Ve většině menších obchůdků se suvenýry se smlouvá a doporučuji smlouvat v místní měně, tedy v pesech. Platit se však dá i dolary a to po celém Mexiku.

Celkový dojem (5 / 5)

Tato část hotelu je nejluxusnější a prioritně pro dospělé, kteří hledají klid a odpočinek či jako ubytování na svatební cestě.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.