Prohlídka hotelu

Recenze hotelu Magic Life Penelope Beach Imperial **** - Tunisko - Djerba - Midoun

Velmi pěkný, skvěle vybavený a prostorný hotel Club Magic Life Penelope Beach & Aquapark ****+, více než splňuje požadavky evropskému standardu, a to včetně nabídky služeb all inclusive. Pro ochranu turistického ruchu, byla v Tunisku zavedena přísná bezpečnostní opatření a všechny hotely se nacházejí v dobře střežených turistických resortech. Každý z nich, disponuje vlastní ochrankou, proto se v Tunisku můžete cítit bezpečně.

Ubytování (5 / 5)

Prohlídka pokojů bez ubytování. Prostorné, upravené, moderně vybavené a vzdušné pokoje působili luxusně. Pokud mohu doporučit, vezměte si na dovolenou přípravky na ochranu proti komárům a hmyzu. Repelent a Raid do zásuvky určitě oceníte.

Strava a stravování (5 / 5)

Prohlídka hotelu bez stravy Informacemi nemohu sloužit, ale podle celkového dojmu usuzuji, že i s jídlem budete spokojeni. Strava all inclusive se podává formou bufetu po celý den. V rámci služeb all inclusive, jsou všechny nealko a alkoholické nápoje místní výroby zdarma. Doporučení: V Tunisku, můžete mít žaludeční potíže a průjem, způsobený rozdílnou střevní mikroflórou, než na kterou jsme zvyklí v Evropě. Pijte proto výhradně vodu balenou nebo ze zásobníků a vybavte se léky na střevní potíže. Osvědčený je Antinal, případně Endiaron.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení a služby hotelu jsou na té nejvyšší úrovni. Jenom z popisu hotelu vyčtete, že má resort 5 restaurací, 6 barů, vnitřní i venkovní bazén a pro rodiny s dětmi, je to doslova ráj, s tobogány a skluzavkami. Ani animátoři, fitnes či wellnes nezahálí a během každého dne se můžete zapojit do programu naplánovaných aktivit (viz. foto). Personál byl milý a usměvavý a spokojenost se dala vyčíst i z tváří hotelových hostů.

Pláž a moře (5 / 5)

Při prohlídce mě zaujala nádherná a dobře udržovaná písčitá pláž, přímo u hotelu, s pozvolným vstupem do azurově průzračného moře. Na pláži, mimo lehátek, slunečníků a osušek zdarma, je bar, sprchy i toalety. Prostě super!

Okolí hotelu (5 / 5)

Velmi hezké a dobře udržované okolí hotelu, Club Magic Life Penelope Beach, jen umocňuje nejlepší dojem, který z prohlídky celého hotelového resortu mám. Dávám palec nahoru!

Celkový dojem (5 / 5)

V hotelu Club Magic Life Penelope Beach, jsem sice ubytovaný nebyl a jídlo neochutnal, ale připadá mi báječný a naprosto dokonalý, takže ho mohu s klidným svědomí doporučit všem!

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.