Dovolená s plastovými kelímky

Recenze hotelu Malievi Villa Apartments - Řecko

Dovolenou jsme si skvěle užili. Měli jsme výstavní počasí a hlavně jsme byli připraveni si dovolenou užít a ne jen vše kritizovat, jako někteří jiní hosté, kteří se přijeli do Řecka jen přejíst a nevytáhli paty z hotelu ani od bazénu.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování odpovídá třem hvězdám. Musíte s tím počítat. Bohužel někteří hosté očekávali komfort jako v pěti hvězdách. Nechápu. My jsme v hotelu pouze přespávali, takže to stačilo.

Strava a stravování (4 / 5)

Já jsem byla velmi spokojená. Obrovský výběr zeleniny a jídla tolik, že hlady rozhodně neumřete. Opět někteří hosté těžká nespokojenost, protože by si chtěli ty pupky narvat ještě víc. Co mně hodně vadilo, byly všudypřítomné plastové kelímky, do kterých se čepovaly nápoje. Navíc ani nebyla možnost je recyklovat. Což v dnešní době vidím jako veliké minus.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Všichni byli velmi milí a vycházeli nám vstříc. Nejvíc jsme si oblíbili barmanku Adriani. Byla skvělá a velmi milá. Největší pochvalu od nás má česká průvodkyně žijící již dlouho v Řecku - naše Danuška- se kterou jsme podnikli výlet na ostrov Spinalonga. Je prostě nejlepší a užili jsme si s ní spoustu legrace.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž pod hotelem cca 400m nic moc. Ale pokud nebudete lenošní a půjdete na vzdálenější pláž cca 20 min, budete unešeni. Krásná čistá zátoka mezi útesy, píseček, nebudete potřebovat ani boty do moře.

Okolí hotelu (3 / 5)

Pětihvězdičkové rezorty to mají samozřejmě jako vymalované, ale tam, kde jsou apartmány pro ne až tak bohaté, to vypadá jako všude jinde na jihu. Odpadky v každém keři. Smutné.

Celkový dojem (4 / 5)

Pro mě to byla nejlepší dovolená. Nejkrásnější moře, super bazén u hotelu. Za mě spokojenost.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.