Pro nenáročné klienty.

Recenze hotelu Malievi Villa Apartments - Řecko - Kréta - Anissaras

První dojem nebyl nejlepší, ale nakonec jsme byli spokojeni. Kvalita odpovídá ceně.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj byl skromně zařízený, ale naprosto to stačilo - 2 postele, 1 přistýlka (ta byla velmi pohodlná, žádný rozkládací gauč), malá skříň, televize, lednice, koupelna s WC. Vše bylo každý den uklizeno, podle potřeby i vyměněny ručníky.

Strava a stravování (4 / 5)

Výběr nebyl velký, ale každý den bylo něco jiného a vybrat se dalo. Bylo méně masa, převažovalo mleté a ryby, občas kuřecí stehno nebo křídlo. Zeleniny a salátů dostatek, měně ovoce. U oběda a večeře vždy dostatek melouna. Snídaně klasické - na sladko, na slano. Celkově bylo jídlo velmi chutné, nebylo příliš kořeněné. Sladké dezerty po večeři byly jen sporadicky. Pití klasické sladké chemické pití (jako všude), alko víno, pivo, raki a ouzo.Vše do 22 hodin, pak konec. Stolování horší, venku plastové židle a stoly, ušmudlané, bez ubrusů, prostírání se objevilo až na konci. Asi největší šok pro mě byl, že nádobí ze stolu jsme si museli odnášet sami, což u all inclusive nebývá zvykem. Ale zvykli jsme si.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál příjemný a ochotný - v tuto dobu jen 2 pokojské, 3 servírky, 1 recepční - asi šéf v jedné osobě a 1 pomocník (kluk pro všechno - čištění bazénů, dovoz jídla, montáž slunečníků, ...) Bazén je velmi hluboký, nevhodný pro malé děti. Hotel stojí vedle silnice, která sice vede jen k hotelům, ale dost rušný provoz, zejména v ranních hodinách. POZOR - pokud nemáte rádi hotel, který je plný Čechů, nejezděte sem. Jen Češi a Slováci.

Pláž a moře (3 / 5)

Asi 10 minut chůze z kopce dolů. Není možné si tady zakoupit lehátko a slunečník, je tam jen hotelová pláž k jinému hotelu a kontrolují to.

Okolí hotelu (2 / 5)

Vedle 2 supermarkety, 1 restaurace, 3 autopůjčovny.

Celkový dojem (3 / 5)

Vcelku spokojenost, ale znovu už bych nejela.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.