Detail recenze: Marhaba Club Hotel

  Tunisko, Sousse

2/5

Drahoslava:
Tento hotel jedna velká katastrofa.Všude špína,hlavně v restauraci.I toalety u restaurace jedna velká tragédie,ucpané mušle na pánských toaletách.Okamžitě bych to tam zavřela.Cestujem hodně po světe a toto nejhorší dovolené v mém životě.Ještě 14 dní doma jsem měla zdravotní problémy a musela vyhledat lékaře s podezřením na salmonelu.

Ubytování

Na pokoji šváb,poté velké dohady a nakonec přes delegáta pokoj vyměněn a ten byl o trochu lepší,ale žádná sláva.Chtěla jsem dát fotky z tohoto zařízení do televize.


Strava a stravování

Špinavé talíře,příbory,skleničky také a na stolech nepořádek i vlasy.Peostě děs.Jídlo také nic moc,na snídani jeden druh salámu a sýru.Na pití papírové kelímky 200 ml jsem nikde nazažila.Za peníze najednou bylo sklo.


Vybavení, služby a personál

Personál na recepci arogantní,chtěli bakšiš,pak by možná byla komunikace.Cpali nám jeden pokoj a měli jsme zaplaceny 2 dvoulůžkové pokoje.Po ostrých debatách nakonec pokoje 2,ale každý jinde a to jsme byli s vnukama.


Pláž a moře


Okolí hotelu

Všude špína.


Celkový dojem

Celkový dojem je jedna velká katastrofa.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Marhaba Club Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h