Příjemná dovolená

Recenze hotelu Marina Royal Palace ***** - Bulharsko - Sozopol - Djuni

Pohodová dovolená, s krásným ubytováním a průměrným jídlem

Ubytování (5 / 5)

Krásnější pokoj jsme ještě neměli, ale ještě se mi nestalo, že bych musela dávat použitý toaletní papír stranou a v tolika hvězdičkovém hotelu.

Strava a stravování (3 / 5)

Průměr, na to, jaké jsem četla recenze nic moc. Vybere si každý, i když to u mě byly z velké části těstoviny. Mají výběr ovoce, zákusků, vynikající polévky a drinky. Snídaně klasika s možností dát si čerstvou omeletu či vajíčko a lívance. Obědy slabší, chodili jsme do dolního hotelu, mohli jste tam i v spořejším oblečení, měli tam lepší rozdělení stolů s jídly (nemuseli jste stát takové fronty) a i pizzu. Večeře slabší samé jejich směsi a víno, ze kterého pálila žáha.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení hotelu hezké, uklízení pokojů na vysoké úrovni, velká spokojenost, jen to uklízení stolů a obsluha, hlavně ráno katastrofa. Tak dvakrát za celý pobyt jsme si sedli k čistému a prázdnému stolu u snídaně, obědy a večeře byly lepší.

Pláž a moře (4 / 5)

Tady bylo pro všechny něco, jak mělká, tak hluboká místa k plavání. Spousta krásných mušlí, trocha medúz a hodně bulharských štípanic (něco jako delší škvor - trochu kouše, ale nic víc). Krásné procházky a hezké koupání.

Okolí hotelu (4 / 5)

Jelikož je to komplex se vším, super pro děti i dospělé se zábavou.

Celkový dojem (4 / 5)

Hezká a klidná dovolená, od stravování bych očekávala víc.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.