Skvělá dovolená

Recenze hotelu Maritim Hotel Club Alantur ***** - Turecko

Hotel ležící v nádherně upravené zahradě plné květů v přímé blízkosti pláže. Přívětivý,ale nevtíravý personál se staral o to abychom se cítili na pokoji, restauracích,barech a na pláži jako v bavlnce.Čistota opravdu byla všude.Jídlo bylo rozmanité,spousty specialitek, milovníci ryb a sladkostí si přišli na své.Hotelový pokoj byl vybaven klimatizací,telefonem,trezorem( za poplatek),minibar s balenou vodou.Bezbarierovým vstupem v celém hotelu.Přes den i večer spousty animáků se staralo o zábavu nejen dětí ,ale i dospělých.Velké sportovní vyžítí.pláž je písečná s oblázky,lehátka na pláži s osuškami zdarma.Možnosti masáží,kosmetiky.....Po večeři vhodná vycházka mimo objekt do přilehlého okolí.Možnost autobusem,taxikem do Alanye(5km) centrum na nákupy.

Ubytování (5 / 5)

Náš pokoj se nacházel v přízemí,jen jsme otevřeli francouzské okno sešli dva schůdky a procházeli jsme se po parku. Vhodné i pro malé děti nebo vozíčkáře. Čistota hotelu a krása v okolí mě uchvátila.

Strava a stravování (5 / 5)

Forma bufetu pro nás s manželem byla super spousty příloh,byl výběr mas,ryb,pestré saláty,vynikající zeleninka,štávnaté ovoce,zmrzliny,spousty sladkostí.Opravdu si vybrali i ti nejvybíravější.Připravované specialitky nám servírovali přímo na talíř a s milým úsměvem.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

jen spokojenost

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž byla denně uklízená,pohodlná lehátka s podložkami a slunečník zdarma, možnost 2xdenně výměna plážových osušek,před vstupem na písečnou pláž k dispozici velký chladnička s balenou vodou pitíčky pro malé děti.v těsné blízkosti plážový bar otevřeno od10-1hod. ranní.Kde pro nás byla připravena pozdní snídaně,odpolední káva a svačiny opět formou bufetu,po celý den,podáváno nealko i alko nápoje.Velká ochota.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásná kvetoucí zahrada denně upravovaná,velké dětské hřiště,čistota bazénů mě až udivovala. Záplava květů Vám navodí příjemný pocit s celkové dovolené.

Celkový dojem (5 / 5)

Byli jsme s manželem mnohokrát za 30let našeho společného soužití na dovolené,ale tato dovolená zatím vede.Jsme opravdu za jedno s mužem,že v Maritim clubu jsme se cítili jako v pohádce........ OPRAVDU SUPER!

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.