Hotel Marjan Island Resort a spa

Recenze hotelu Marjan Island Resort & Spa ***** - Spojené arabské emiráty - Ras Al-Khaimah - Ras Al-Khaimah

Dovolená v tomto hotelu byla naprosto dokonalá a luxusní. Personál se maximálně snažil udělat hostům pobyt co nejpříjemnější, ovšem aniž by byli vlezlí nebo otravní. Strava - každodenní výběr z desítek jídel, zákusků, nápojů, dortíků, ovoce, zeleniny, příloh...., vše v neomezeném množství. Chutné, čerstvé, dobré. Prostory hotelu ve zlatých barvách byly dechberoucí. Všude čisto, na pokoji denně veškerý servis (luxování, povlékání, trezor, kosmetické přípravky, čistá koupelna....). Apartmán veliký s obrovskou terasou a výhledem na pláž. Bazén, posilovna, restaurace..., všechno perfekt!

Ubytování (5 / 5)

Krásný hotel, čistý, luxusní, honosný a nový.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava - každodenní výběr z desítek jídel, zákusků, nápojů, dortíků, ovoce, zeleniny, příloh...., vše v neomezeném množství. Chutné, čerstvé, dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

V hotelu nechybělo nic, co jsme potřebovali: bazén, posilovna, spa, trezor na pokoji, mraky kosmetiky a denně deset čistých ručníků, osušek a plážové osušky..., v apartmánu dvě koupelny, dvě místnosti, minibar, lednice, velká terasa s posezením.. Personál vyhověl ve všem, oč jsme si řekli. Byli slušní, usměvaví, milí a ochotní. Uvítali jsme také to, že nebyli vlezlí a respektovali jak naše zvyky, tak naše soukromí.

Pláž a moře (4 / 5)

V moři nás překvapilo, kolik je tam života. Všude samí krabi, hvězdice, poustevníci, ryby, rejnoci, medůzy... Mrzelo nás, že místo jemného písku je umělá pláž vytvořená z drti škeblí a lastur, takže vzniklý "písek" není tak jemný, jak bychom rádi. Lehátka, slunečníky, osušky a pití zdarma bylo k dispozici vždy a v jakémkoli množství. Všude bylo čisto, žádné odpadky (ty, po některých retardovaných turistech pravidelně sbíral personál). Půjčovna skútrů a další vodní radovánky k dispozici.

Okolí hotelu (4 / 5)

Z hotelu jsme viděli do všech stran. Trošku rušivě působily stavby dalších hotelů, které se tam přistavují. Jinak tam bylo čisto, prostorno, volno... Pár hotelů, krásně osvětlených, pár silnic a palmové aleje. Moc hezké!

Celkový dojem (5 / 5)

Nebylo nic, co by nám dovolenou pokazilo. Všechno vyšlo a všechno bylo fakt krásný. Určitě bych se tam ještě někdy ráda podívala a všem, co se rozhodují, radím - vyberte si tento hotel!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.