Detail recenze: Hotel Meliá Sol Dunas Beach Resort & Spa

  Kapverdy, Sal, Santa Maria

4/5

Simona :
Naprosto úžasné! Sice přes počáteční nedůvěru ve výměnu hotelu - hned na letišti nám zástupce CK oznámil že máme jiný hotel, což jsem z počátku nesla s nedůvěrou.. ale musím říci, že to bylo super!

Ubytování

nový resort, maximální pohodlí - pokoj/apartmán prostorný, čistý, s klimatizací, vana, pohodlná postel.. prostě super


Strava a stravování

naprosto bez připomínek a vyhovující - vždy bohaté, velký výběr, i bezmasých jídel (manžel vegetarián si také přišel na své..), výborné sýry, obrovské množství čerstvého ovoce, ocenila jsem pestrou nabídku jídel - od pizzy, těstovin, přes kuskus, ryby, maso na všechny úpravy, rýže na spoustu způsobů.. výtečná grilovaná zelenina, snídaně naprosto luxusní, včetně vajíček na všechny možné způsoby, lívanečky.. perfektní!


Vybavení, služby a personál

excelentní a komfortní - přijdou si na své i takové individuality jako my s manželem - ač jste v obrovském resortu, máte soukromí, málo lidí u bazénu, bary všude nablízku, personál vždy dobře naladěn a usměvaný


Pláž a moře

pláž a oceán je naprosto nejvíc!! navíc v prostoru pláží před hotelovým komplexem jsou vlnolamy, takže i když právě oceán bouří, můžete si v klidu plavat.. prostorné, a opět - soukromí, dostatek místa, málo lidí u oceánu, koupání božské!! lehátko s výhledem na oceán a za zády bar.. co víc si přát.. super!


Okolí hotelu

okolí mi naprosto vyhovovalo - dlouhé procházky po pláži, pěšky po pláži do městečka je sice dál - nám vyhovovalo, příjemná procházka, zpátky taxi - úplně super


Celkový dojem

prostě super! vše co jsem chtěla a očekávala od prosincové dovolené, je to závislost, určitě se vrátím!!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.