HOTEL KASSIOPI RESORT MEMENTO HOTEL CORFU ŘECKO

Recenze hotelu Memento Kassiopi Resort *** - Řecko

Poměrně rozsáhlý bytovací komplex na okraji městečka Kassiopi. Pěšky do centra asi 15 min volné chůze. Vybvení pokojů odpovídá 3 hvězdič. hotelu vč. příslušenství. Měl jsem pokoj 301. Přízemní pokoj s lodžií, lodžie na úrovní okolního terénu, nebyla vybavena zábradlím, čili přístupná z vnějšího prostoru. Nebylo možné natáhnout šňůru na sušení mokrých plavek, ručníků apod. Na dotaz, zda je možné zapůjčit skladací sušák jsem byl odmítnut, ačkoli v některých jiných pokojích tyto byly na balkonech. Pokoje kolem silnice jsou dosti zatíženy hlukem dopravních prostředků, zvláště těžkých autobusů, jelikož řidiči nemají ve zvyku vypínat motor i když čekají na místě více než 2 hodiny. Dostupnost pláží hotelovým mikrobusem celkem uspokojivá. Oblázkové pláže velmi pěkné, voda průzračná. Písečná pláž ma nevýhodu, že pro plavání je nutno se poměrně daleko brodit od břehu. V Kassiopi je více oblázkových pláží, všechny jsou dostupné pěšky a všechny jsou nádherné. Naši dovolenou možno povážovat za vydařenou.

Ubytování (3 / 5)

Chyběla možnost natáhnout šňůru na sušení mokrých věcí. Při opouštění pokoje bylo nutno zavírat dveře lodžie i okna vzhledem k přístupnosti z okolního terénu - tedy problematické větrání za naší nepřítomnosti. Uklidová služba perfektní.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava dobrá, neomezené množství. Jídelna na množství ubytovaných poddimenzovaná, takže stoly blízko u sebe, obtížně se kličkovalo na zvolené místo ke stolu. Obsluha s odnášením použitého nádobí velmi dobrá.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Odpovídající avizovanému ubytování.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře vynikající, voda průzračná, křišťalově čistá. Pláže s malými oblázky a písečná nemají chybu. Pláže s velkými oblázky a kameny horší z hlediska možnosti zesení nebo ležení na břehu i co do chuze po dně moře.

Okolí hotelu (4 / 5)

Rozsáhlé olivové háje jsou z našeho pohledu poněkud zanedbané. Městečko Kassiopi sice malé ale kouzelné.

Celkový dojem (4 / 5)

Vcelku to šlo i pro nás, kdož nejsme typy vylehávající na pláži.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.