Nic moc

Recenze hotelu Memento Kassiopi Resort *** - Řecko

Absolutorium snese v této cenové kategorii pouze ubytování a strava. Ten, kdo chce trávit dovolenou u hotelového bazénu nebo baru a hledá zábavu, mohu doporučit.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj byl přiměřeně zařízený, včetně ledničky a televize. V koupelně sprchový kout. Čisto, pravidelný úklid. Pozor hodně komárů, nelze mít v noci otevřené dveře na balkon.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava velmi dobrá (víno v restauraci slušné), obsluha ochotná. Vzhledem k velikosti restaurace a počtu hostů, je lépe chodit na jídlo po otevření, kdy lze ještě v klidu stolovat.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál příjemný, až na pracovníky recepce (k připomínkám hostů jsou dost lhostejní). Problém při odjezdu - po vyklizení pokoje v 10,00 hodin máte věci celý den na recepci bez možnosti úschovy zavazadel pod uzavřením a samostatné místnosti s možností vysprchování (na recepci je jedna toaleta), ručník si musíte vypůjčit na recepci na zálohu. Bazény jsou ok, animační program neruší na pokoji, kvalita mi není známa. K dispozici tenisový kurt s umělým povrchem.

Pláž a moře (2 / 5)

Vzálenost k moři cca 300 m, nejblíže špinavá a malá písčitá pláž (20 m), zbytek pláže dlouhé cca 500 m je kamenitý. Pláž nepatří k hotelu, je bez lehátek a úklidu. Na druhé straně zátoky jsou malé přírodní písčité pláže, málo navštěvované vzhledem ke vzdálenosti od hotelu (cca 1 km). Moře bylo čisté.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí hotelu několik restaurací a 2 obchody přiměřeně zásobené. Procházka do nejbližšího městečka cca 2 km, v centru zábava, restaurace a kavárny. Vzdálenost na letiště a do hlavního města více cca 1 hodina jízdy autobusem.

Celkový dojem (3 / 5)

Nic moc, na Korfu jsou v této cenové kategorii lepší hotely.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.