Výborné

Recenze hotelu Memento Kassiopi Resort *** - Řecko

Dovolená se maximálně vydařila.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj čistý, uklízený téměř každý den, personál vstřícný. Ubytováni jsme byli v klidné části hotelového komplexu - na kopečku, pod kapličkou, mimo silnici - spokojenost.

Strava a stravování (5 / 5)

Široký výběr v rámci ALL INCLUSIVE, každý si našel to své. Měli jsme též chobotničky, mušle, jehněčí, převažovalo kuřecí a vepřové, vše chutné. Zelenina výborná - jak čerstvá, tak vařená, byli jsme maximálně spokojeni.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Jeden den bylo pod mrakem, tak jsme hráli tenis na kurtech - možnost i ping pong, posilovna, čtyři bazény v rámci komplexu rozeseté mezi domy - takže soukromí, klid, málo lidí, spokojenost.

Pláž a moře (5 / 5)

Nejbližší pláž cca 250m KOGEVINAS- pěšky snadno dostupná, oblázková až kamenitá, chodili jsme k nejzazšímu konci, kde kluci skákali ze skály... Během odpoledne se zvedá trochu vítr, takže si kluci užili i vlny - dováděli. Krásné šnorchlování, tyrkysové průzračné moře, viděli jsme množství rybiček - zejména kolem skalisek. Krásné. Hotelovým busem dostupná písečná pláž KALAMAKI - cca 5km daleko - nádherná, mělká, teplá, vhodná pro malé děti, široká a veliká. Pláž AVLAKI - též dostupná busem - cca 1,5km daleko od hotelu - oblázková až kamenitá - stezkou z jejího nejzazšího konce jsme přešli na další pláž - schovanou, nikdo tam nebyl - romantika... S mořem maximální spokojenost.

Okolí hotelu (4 / 5)

Klidné předměstí s názvem KOGEVINAS, do přístavu KASSIOPI cca 20min pěšky. Supermarket přímo v centru hotelového komplexu, další nahoře na křižovatce. Hotel udržovaný, čistý, želvičky v zahrádce přímo za supermarketem.

Celkový dojem (5 / 5)

Dovolenou jsme si maximálně užili. DOPORUČUJEME!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.