Prohlídka hotelu spojená s obědem

Recenze hotelu Meninx *** - Tunisko - Djerba - Midoun

Úplný název hotelu - Meninx Resort & Aquapark ***+. Hotelový resort vyhovuje průměrnému evropskému standardu s nabídkou služeb all inclusive. Přestože na mě hotelový resort působil dost průměrně a koncem dubna ještě nezačala sezóna, byl poměrně dost obsazený, což překvapivě svědčí o jeho oblíbenosti.

Ubytování (3 / 5)

Prohlídka pokojů bez ubytování. Menší pokoje s běžným vybavením, jsou dostačující pro běžnou a nenáročnou klientelu. Doporučuji si sebou vzít na ochranu proti komárům a hmyzu Repelent a Raid do zásuvky, který využijete i oceníte.

Strava a stravování (2 / 5)

Prohlídka spojená s obědem. Jedli jsme ve venkovní jídelně u pláže. Vzhledem k tomu, že foukal studený vítr, nám bylo dost chladno. Strava all inclusive se zde podává formou bufetu po celý den. My jsme si na "průměrné" jídlo vystáli frontu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál byl ochotný a milý. Obsluha při obědě ochotně rozlévala víno, nealko nápoje a pivo. Wifi na recepci zdarma. Velký venkovní bazén je oddělen částí pro děti. V areálu je i menší aquapark se skluzavkami a i vnitřní termální bazén. Shlédli jsme vtipné animační programy pro děti i dospělé.

Pláž a moře (4 / 5)

Prohlídka hotelu. Rozlehlá písečná pláž, v blízkosti hotelu, s pozvolným vstupem do moře a místy kamenitým dnem, je vybavena sprchami. Slunečníky a lehátka za poplatek. Moře je průzračné a čisté.

Okolí hotelu (2 / 5)

Okolí hotelu na mě nezapůsobilo příliš dobře. Možná to bylo tím, že úklidové práce před nastávající sezónou ještě nezačaly.

Celkový dojem (3 / 5)

Jak už jsem uvedl, velká obsazenost před sezónou svědčí o tom, že hotel musí být dost oblíbený. Na mě působil průměrně. Pokud však lze zájezd koupit za solidní cenu, tak proč ne? Mohu ho s klidem doporučit nenáročné klientele, která nejezdí za luxusem a komfortem, ale chce si užít slunečních paprsků u moře nebo bazénu.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.