Detail recenze: Merit Cyprus Gardens Hotel

  Kypr, Famagusta

3/5

Cauli:
Hotel super, ale moře vše zkazí. Cestovali jsme s E*** a celkem již tradičně nic moc. Po příletu v 1 v noci musíte borcovi nahlásit narození, číslo pasů, jako by to už nešlo udělat týden dopředu, nejprve ho musíte najít, žádnou cedulku na rozdíl od jiných CK nemá, píše na koleně, protože nějaký stolek by ho asi zdržoval.

Ubytování

Luxusní.


Strava a stravování

Vynikající, rozmanitá, jestli si už s toho nevyberete, tak nevím. Denně žlutý i červený meloun, nektarinky, hrušky, jabka, banán. Několik druhů masa, ryby každý den, samozřejmě kopce zeleniny, čerstvé, pečené nebo saláty a do toho ještě venkovní gril, kdy od rána borec připravuje vejce na několik způsobu, maso, ryby i zeleninu na oběd i večeři. Je tam i polévka.


Vybavení, služby a personál

My měli luxus koupelnu, výborné spaní, klimatizaci, televizi, lednici do které Vám každý den dají zdarma vodu, nevím co víc si můžu přát, zvlášť, když tam chodím jen spát. Obsluha v baru výborná, jen dá vždy přednost Osmanovi před našincem. Nabídka v baru - vodka, gin, whisky, brandy, bílý rum, pivo turecké, ale ušlo, víno bíle, červené nalévané přímo před Vámi s 0,7 lahví, ne, jak někde s plastových pytlů, zvlášť bíle bylo velmi lahodné. Hromada koktejlu v ceně, kávy a samo i nealko i džusy s krabic. Hezký je i bazén, který oceníte po vstupu do moře.


Pláž a moře

Tragédie hotelu, základ boty do vody. Kámen na kameni, ani molo není spásou, na jeho konci je 1,5 m vody. Krásné moře je asi 600 m na jih, u takové maringotky, tam je luxus koupání. Směrem na sever je to ještě horší než u hotelu. Nejhorší je všude ten plast, někde se ty igelity rozpadly na centimetrové i menší kousky, jinde jsou celé plachty nebo kubíkové pytle. Vyjímkou nejsou skleněné lahve. Nikdo za nic nemůže, připlavalo to s moře. Zadarmo lehátka, slunečníky i osušky.


Okolí hotelu

Bordel jako všude, plasty a zase plasty, oni se starají je o svůj úsek, tam by se ti členové našich odborů životního prostředí zbláznili nebo oběsili . V areálu je malý obchůdek a asi 15 min chůze trochu větší. Dá se jet buď taxi nebo bus do města, ale to mě moc nezajíma.


Celkový dojem

Moře vše zkazí.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Merit Cyprus Gardens Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h