Detail recenze: Meryan Hotel

  Turecko, Alanya, Okurcalar

5/5

Verus:
Super hotel!! Vše na jedničku s hvězdičkou!!!

Ubytování

Pokoje krásné,čisté,prostorné,denně úklid.Denně dopňováno pití v minibaru! Jedinou chybou je ,že CK má špatné umístění pokojů.Nad větráky z kuchyně a směrem k rušné cestě.Opravdu velký hluk.Nutno špunty do uší.


Strava a stravování

Vynikající. Velká pestrost,hodně ryb,ovoce a ty zákusky! Každý si vybere.


Vybavení, služby a personál

Velmi vstřícný.


Pláž a moře

Krásné,nám se oblázky líbí. Čisté .Brzy ráno vidíte rybičky.


Okolí hotelu

Rušná cesta a hotely kolem.


Celkový dojem

Byli jsme s pětiletým vnukem už podruhé. Všechny služby na vysoké úrovni úklid, jídlo, pití ,animační programy. Všichni z personálu se chovají moc pěkně, vždy usměvavý ,poradí, pomůžou. Akorát mě mrzí, že CK má pokoje na straně, kde jsou větráky z kuchyně a směrem k rušné cestě. Velké plus ,že na dětském hřišti je umělý trávník a ne písek .Večer se děti neušpiní. Takže vše super, určitě se zase vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Meryan Hotel

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 9–16 h