Detail recenze: Hotel Michelangelo Resort & Spa

  Řecko, Kos, Agios Fokas

5/5

Cena
od 12 959 Kč/os
Kateřina:
Velmi krásný hotel na perfektním místě. Ideální pro strávení klidné a relaxační dovolené. Služby na vysoké úrovni. Maximální spokojenost.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Velmi hezky zařízené prostorné pokoje. Na každém pokoji je lednička, klimatizace, rychlovarná konvice, v koupelně vysoušeč vlasů (pro dlouhovlasé doporučuji vzít vlastní fén, při delším fénování, začne trochu pálit v ruce). Vše čisté. Naprosto dostačující.


Strava a stravování

Bez chybičky! Jedním slovem super. Vybrat si musí každý. Nepřeberné množství zeleniny, salátů ovoce, každý den se trochu obměňovala nabídka, masa, ryby, přílohy, řecké speciality, sladkosti, vše na co dostal člověk chuť. Opravdu výborné!


Vybavení, služby a personál

Vybavení i služby personálu na vysoké úrovni.


Pláž a moře

Nádherná pláž a ještě lepší moře. Vše úžasně čisté. Na malé plážičce, kam téměř nikdo nechodí (všichni trávili čas u toho luxusního bazénu, který je tedy opravdu nádherný, my jsem ale milovníci moře), jsou k dispozici pohodlná lehátka a slunečníky (zdarma). Na pokoji pak máte osušky určené na pláž. Na pláži byl maximální klid, protože na hotelem už nic není, takže za námi už nikdo nebyl a člověk se mohl procházet a nikde nikdo,...super|! Kdo není zvyklí chodit bos, doporučuji vzít boty do vody, jelikož na pláži jsou kamínky, i ve vodě a né vždy je to příjemné do chodidel.


Okolí hotelu

Jelikož jsme chtěli strávit klidnou dovolenou a hlavně odpočívat, byli jsme maximálně spokojeni. V okolí hotelu totiž není vůbec nic. Vedle stojí pouze jeden hotel a to je vše. Jezdí ale pravidelná autobusová linka, která vás za cca 10-15 minut doveze do města Kos. Na hotelu je malý obchůdek, kde si můžete koupit základní věci (voda, pivo, víno, sušenky, zmrzlina, opalovací krém, atd).


Celkový dojem

Jsem doma dva dny a už se mi stýská. Opravdu jedna s nejkrásnějších dovolených, které jsem zažila. Asi bych tento hotel nedoporučila starším lidem, nebo komukoliv kdo má problém s chůzí, protože hotel je v kopci a k vodě se chodí cca 300m dolů z kopce po chodníku a pak schodech.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–17 h