Detail recenze: Mix Colombo Hotel

  Španělsko, Mallorca, S'Illot

3/5

J.:
Naprostá spokojenost. Letěla jsem tam trošku s obavou vzhledem k recenzím. Nevím, co by ti Češi pořád chtěli, ale tohle byla naprostá paráda.

Ubytování

Hotel s ***. Je naprosto skvělý. Vše nutné bylo k dispozici. Každý den bylo uklizeno (my měli každý den vyměněné ručníky, což bylo příjemné, ale ne nutné, protože kdo si doma vyměňuje každý den ručníky, že?).


Strava a stravování

Jídlo bylo naprosto vynikající. Pravdou je, že snídaně byly každý den stejné, ale kdo není rozmazlený fracek, tak se nají. Pokud bude mít problém, hned vedle je dokonalý krámek, který slouží i jako kavárna - btw. vynikající káva a mají k dispozici i své pečivo, takže pokud ti nechutná, jdi tam. Obědy a večeře byly vždy milým překvapením. Na výběr byly mořské plody, spousta druhů masa, polévka, omáčky, pasta, saláty a mnoho jiného. V okolí je dost restaurací, takže nechutná ti? Jdi se najíst jinam. :) Bonus - nádherný výhled z oken přímo na moře


Vybavení, služby a personál

Mallorčani naprosto skvělí. Cokoliv jsme potřebovali, tak s úsměvem zařídili, žádný problém.


Pláž a moře

Moře je hned u hotelu. Pláže a moře jsou krásně čisté. Pravda je, že bylo dost chaluh, ale tak je to moře a s tím se počítá, takže pokud má někdo problém s živočichy nebo chaluhama, zůstaňte doma a napusťte si vanu.


Okolí hotelu

Perfektní je, že v okolí hotelu je hromada možností k nákupu na suvenýry. Je tam dost barů a restaurací. Kousek se dá dojít na další pláž Sa Coma, která taky za to stojí nebo je možné dojet autobusem do Cala Millor. Doopravdy kousíček od hotelu je autobusová zastávka, která jezdí celkem načas.


Celkový dojem

Tento hotel vřele doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.