Skvělá dovolená

Recenze hotelu Mylos Apartments - Řecko

Příjemně prožitá dovolená na hezkém, klidnějším místě.

Ubytování (5 / 5)

V prostorném apartmánu - obývák s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí, koupelnou a s balkonem. Z ložnice výhled na moře z obýváku a balkonu na větrný mlýn za parkovištěm a hotelový bazén. Bazén možno používat.

Strava a stravování (5 / 5)

Na stravování se dochází do hotelu MALIEVI - cca 400m vzdáleného od apartmánů MILOS ve směru k jedné z pláží. Strava skvělá, národní řecká, možnost dostatečného výběru pokrmů z ryb, spousta zeleninových salátů, zeleniny a ovoce, moučníky, zmrzlina, vše formou "švédských stolů". Místní pivo, víno, voda, limonády, pálenky bez omezení do 22:00.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení apartmánů, jídelny i okolí bazénů střídmější, však vkusné a plně dostačující, odpovídající úrovni *** hotelu. Vše čisté a udržované, plně funkční. Personál vstřícný, ochotný, profesionální. Se vším jen spokojenost.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláže i moře poměrně čisté, menší, písčito - kamenité, někdy horší přístup do vody, boty do vody občas nutné. Od ubytování však poměrně vzdálené - cca 1 km. Občas se vyskytují větší vlny. Možnost využívání dvou bazénů, včetně lehátek a slunečníků (v MILOSu i v MALIEVI).

Okolí hotelu (3 / 5)

Ubytování ve svahu nad mořem za zástavbou hotelových rezortů u pláží, mezi menšími domy a neobsazenými parcelami.

Celkový dojem (4 / 5)

Celková spokojenost. Příjemná dovolená, stálé počasí, sluníčko, voda. Jako nevýhodu vidím větší vzdálenost k plážím a na stravování - nevhodné pro starší a méně pohyblivé osoby. Služby all - incluziv se poskytují pouze v hotelu MALIEVI! V občerstvení u apartmánů a bazénu MILOS se vše platí v hotovosti!

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.