Nirvana Lagoon Villas Suites

Recenze hotelu Nirvana Lagoon Villas Suites ***** - Turecko - Kemer - Beldibi

Luxusní dovolená, jen by to chtělo lepší počasí. Konec října už asi není na tuto lokalitu vhodný.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování perfektní. Kromě dvou třípodlažních objektů, vilky v tropické zahradě. Opravdu velmi pěkné.

Strava a stravování (5 / 5)

Pestrá strava, hodně rozmanitého ovoce,zeleniny. Kvanta vynikajících zákusků. Určitě by si vybral každý.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení hotelu na vysoké úrovni, vyhřívaný vnitřní bazén, výřivka, fitnes, masáže, několik venkovních bazénů včetně tobogánů, tenisové kurty, kuželky aj. Sportovní a zábavné programy po celý den. Každý večer kulturní program v místním amfiteátru. V centru pár luxusních obchůdků značkových firem s textilem a zlatem.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž vybavená léhátky, slunečníky, lednicemi s rozmanitými nealko nápoji. Pro náročnější a za poplatek altánky/ty vybavéné léhátky a malými ledničkami/.

Okolí hotelu (3 / 5)

Nic moc. Pár obchůdků, některé kvalitější, jiné na úrovni našich vietnamců. Ale vzhledem k velkosti a vybavení areálu nebylo nutné nikam chodit. Krásná a nevšední výsadba jako u nás v lázeňských městech.

Celkový dojem (5 / 5)

Vynikající. Absolvovali jsme i dva výlety- Alanye /družstvo na výrobu koženého zboží včetně modní přehlídky a výrobu šperků/ a pak lanovkou na Tahtali 2365 m -úžasný výhled. Stálo to za to.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.