Prohlídka hotelu Now Larimar Punta Cana *****

Recenze hotelu Now Larimar Punta Cana ***** - Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro

Tento luxusní hotelový resort se nachází na překrásné bílé karibské pláži s jemným pískem v letovisku Bávaro. Resort je obklopen zahradou s tropickou zelení vybízející k odpočinku. Vzdálenost od letiště v Punta Cana je cca 30 km. Je perfektním místem pro páry, rodiny i přátele.

Ubytování (5 / 5)

Všechny pokoje jsou navržené v karibském stylu. Součástí všech pokojů v komplexu Now Larimar Punta Canaje je soukromá zařízená terasa nebo balkon. Najdete v nich také minibar a TV s plochou obrazovkou. Všechny pokoje jsou upravené v pestrých barvách a vyzdobené květinovými motivy.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hosté mají k dispozici venkovní bazén a pláž, kde funguje hotelový servis. Nechybí ani široká nabídka denních i nočních aktivit a zábavy. V barech u oceánu se konají tematické párty a představení.

Celkový dojem (5 / 5)

Luxusní resort, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Doopravdy je to tam ráj na zemi, a nechtělo se mi věřit těm dokonalým barvám, co bývají na reklamách o Karibiku, ale teď už vím, že je to realita.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.