OLD PALACE RESORT

Recenze hotelu Old Palace Resort ***** - Egypt - Hurghada - Sahl Hasheesh

SUPER dovolená!!!!! Bylo nás 8, všichni jsme byli maximálně spokojeni..

Ubytování (5 / 5)

Pěkný, prostorný , světlý hotel. Vybavení pokojů starší, ale plně dostačující, veliká postel s tvrdými matracemi. Pokoje prostorné vybavené lednicí s nealko nápoji a vodou- denně doplňované. Koupelna se záchodem a menší vanou, fénem ( šampon , mýdlo, sprcháč- v cestovním balení). Balkon se stolečkem a dvěma křesílky Všude v hotelu stále perfektně čisto a uklizeno.

Strava a stravování (5 / 5)

LUXUSNÍ!!! Vše formou bufetu, veliký výběr ovoce,: zelenina syrová i dušená, maso kromě vepřového cokoli v různých úpravách, rýže, těstoviny, brambory, pečivo...Krásné a chutné zákusky. Pití: čaj, káva, džus, Voda, pivo,, víno, míchané nápoje

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál ochotný, úslužný, usměvavý, pozorný. (Dávali jsme malé spropitné) Skupinka animátorů vtipná, pěkný program. Připojení na wifi pouze na recepci.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž čistá, upravená s lehátky, slunečníky a zástěnami proti větru. Ručníky zdarma denně výměna. Na pláži drobné kamínky a písek, snesou se boty do vody. Moře průzračně čisté, zpočátku mělké. Na pláži jsou sprchy, na WC je třeba dojít k bazénu cca 80 m. Na pláži i u bazénu bar.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu je upravené, pěkné. Procházka pěkná kolem pobřeží.

Celkový dojem (5 / 5)

Krásná, příjemná dovolená, rádi se sem vrátíme

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.