Palumbo Reef Resort

Recenze hotelu Palumbo Reef Resort **** - Tanzanie - Zanzibar - Uroa

V hotelu jsem bydlela v rámci programu pracovní cesty na Zanzibaru. Strávila jsem v hotelu 4 dny. Hotel je zařízen v typickém africkém stylu. Konečně jsem měla možnost ochutnat typický nápoj pro Zanzibar - lisovaná cukrová třtina. Velmi chutný, doporučuji.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je postaveno v typickém africkém stylu. Je řešené velmi jednoduše, ale hezky zařízené. Při vstupu do hotelu recepce se vstupní halou a prostorem pro sezení. K dispozici v tomto prostoru je Wi-Fi připojení, zdarma. Bohužel často vypadává signál připojení. Dále je v hotelu k dispozici obchod, v tomto obchodě nedoporučuji nakupovat, produkty a předměty jsou zbytečně drahé a cenově hodně nadsazené. V hotelu jsou dvě hlavní restaurace a jedna a´la carte.

Strava a stravování (4 / 5)

Hotel nabízí program stravování all inclusive a soft all inclusive. Soft all inclusive program nenabízí klientům alkoholické nápoje. Je možné dokoupit si na plážovém i večerním baru. Jídlo v hotelu mi chutnalo. Hodně zeleninových salátů. Stravování je k dispozici v těchto časech - snídaně: 8:00-10:00, oběd: 13:00-14:30 a večeře 20:00-21:30. V hotelu je restaurace na snídani a oběd, další restaurace na večeři. Restaurace a´la carte s rybářskými pokrmy u pláže. U bazénu k dispozici plážový bar, v lobby prostoru druhý bar.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál v hotelu je velmi milý, ochotný a přátelský. Hotel je jednoduše zařízen. Oproti ostatním hotelům je zde krásná květinová zahrada, díky které jsou vyzdobené i pokoje po úklidu. Pokoje jsou standardní, s výhledem na moře a suite v dvouposchoďových budovách. Pokoj je prostorný, trezor na pokoji zdarma, moskytiéra, klimatizace. Každý den je pokoj uklizen a vyměněny ručníky. V hotelu je k dispozici denně animační program, hry v bazénu, šipky, stolní fotbálek, pink ponk. Za poplatek je možné využít masáže. Každý večer zábavní program jak u bazénu tak v lobby prostoru (vstupní hala). Bydlela

Pláž a moře (4 / 5)

Moře odchází dvakrát denně docela daleko. Pokud někomu nevadí dlouho mělká voda, nebude mít právě tady problém. Voda je velmi teplá, řekla bych, že v některých místech vařicí. Kolem hotelu a na pláži chodí místní prodejci a je potřeba s tím počítat. U hotelu jsou lehátka a po schodech dolů se dostaneme k moři. Plážové osušky jsou k vyzvednutí na recepci, za zálohu 5 EUR/USD.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí hotelu je mnoho malých obchůdků s místními suvenýry a produkty. Nejvíce mě pobavila nabídky Velikonočních kraslic. Hotel je hlídaný ze strany pláže vojáky.

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu. Jídlo bylo chutné, pokoje jsou čisté a uklizené, pouze mi vadili kočky na terase, v restauraci a v prostorách hotelu. Pláž je pěkná, moře odchází dvakrát denně, jak jsem již psala. Určitě pokud někdo chce cestovat především za mořem, doporučuji zvolit hotely na severní části ostrova.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.