Díky hotelu panorama

Recenze hotelu Panorama Bungalows **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - sever

Já osobně jsem si dovolenou užila na maximum, moc se nám tam líbilo a není vyloučeno, že se vrátím.. Všichni byli milí, přívětivý, animace taky super, nemělo to chybu, jen to moc rychle uteklo. Vlastně jednu výtku bych měla, ta se ale týká cestovky a to, že není pravda, že je to na 8 dní, obrala nás o den. Měli by udávat 7 nocí a 7 dní, jelikož osmý den vstáváte ve 3 hodiny, ve 3.50 opouštíte hotel a v 10.30 h. už jste v Praze. Brala bych to, kdyby se letělo odpoledne nebo večer, toto je zavádějící...

Ubytování (4 / 5)

Ubytování takový průměr, ale to mi vůbec nevadí, jelikož se na pokoj chodím pouze vyspat. Jinak čisto, denně úklid a převlékání postelí atd. Naprostá spokojenost!

Strava a stravování (4 / 5)

Strava byla dobrá, ale v Egyptě jsem poznala i lepší a o hodně. Byl to takový průměr, jídla hodně, ale často to stejné, hlavně ty snídaně a večeře. Jinak servis, obsluha, ochota na jedničku..

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Celkově spokojenost jen problém s wifi, jinak Ok. Vyšlo nám i počasí, daly jsme 3 výlety a všechno fungovalo na jedničku sea scope +parasailing +ostrov giftun vyletyhurghada.com je nejlepší volba!!!

Pláž a moře (4 / 5)

Přístup k pláži v pohodě, jen to moře nic moc. Nechtěla jsem jít půl kilometru abych měla vodu u kolen, molo daleko a pak skákat do vody to taky není můj styl a s vnučkou by to ani nešlo.

Okolí hotelu (4 / 5)

Z druhé strany podél bungalovů vyschlo, sem tam louže takže zklamání, ale já si hledám na dovolené jen pozitivum tak jsme trávily koupel v bazénech.

Celkový dojem (4 / 5)

ok

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.