Detail recenze: Papouis Protaras Hotel

  Kypr, Protaras, Pernera

2/5

Mates:
Pokud se člověku podaří s polopenzí na opravdu last tzn. do 12000/os., tak myslím že lze, ale all opravdu nedoporučuju.

Ubytování

ubytování je postarší - dle mého není rekonstruováno, ale je zde čisto a každý den probíhá úklid a 1x za pobyt výměna ložního a ručníků. Krásný je bazén a zahrada do které je zasazený.


Strava a stravování

jídlo bylo chuťově dobré, ale bohužel oběd a večeře skoro stejné jídlo. A bohužel skoro stejné jídlo i celý pobyt, zhruba po 6 dnech už toho máte dost. Navíc vůbec žádné ovoce a jako zákusek z 90% želé. Takže maximálně s polopenzí. All bohužel nedoženou ani nápoje, takže zbytečně předražené.


Vybavení, služby a personál

personál velice milý, bohužel více mluví rusky než anglicky.


Pláž a moře

pláže se mi nelíbily, psáno písečná, sice ano, ale při vstupu do vody kamínky a ve vodě potom šutry, většina zátok vypadala stejně. Opravdu hezká písečná pláž asi 25min pěšky, ale tak příšerně přeplněná, že si pomale není kam dát ručník. Voda krásně čistá a teplá.


Okolí hotelu

některé pokoje mají výhled na moře, některé na bazén. bezprostřední okolí hotelu nic moc. Výhled do dálky už hezký je.


Celkový dojem

tento hotel nepatřil k našim nejlepším volbám ubytování, přesto pokud pojedete na last a pouze s polopenzí, tak se dá. Pokud nepotřebujete sprchy na pláži - pak dost menších pláží, na kterých je méně lidí, a nevadí Vám kamínky a šutry ve vodě, tak i pláže o.k. - voda opravdu čistá a teplá.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h