Detail recenze: Paradise Beach Hotel

  Bulharsko, Svatý Vlas, Elenite

4/5

Alena:
V tomto hotelu jsme byli již potřetí a opět velmi spokojeni. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, je nádherný. Vhodné pro ty, kdo preferují klidnou dovolenou.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Krásný pokoj s výhledem na moře. Na pláž se dostanete výtahem, jsou tam celkem 4. Večer ve 22h se věž výtahu rozezní krásnou hudbou a světelnými efekty...super zážitek !


Strava a stravování

Jídlo výborné - hranolky, americké brambory, výběr masa, saláty, hodně ovoce, zákusky. Pivo, džus, alkohol... Ochutnali jsme i žraločí maso, výborné !


Vybavení, služby a personál

Na pokoji lednice s mrazákem, trezor, rychlovarná konvice + hrnky na čaj, kávu. Denně doplněná voda v PET lahvích, dobře fungoval i úklid, jen na toaletním papíru šetřili. Po příjezdu jsme zjistili, že je rozbitá sprcha a po nahlášení na recepci bylo do 15 minut vyřešeno, stejně tak když přestala fungovat rychlovarná konvice, vzápětí jsme obdrželi novou. Takže vše funguje perfektně.


Pláž a moře

Pláž čistá, písečná, denně upravená traktůrkem. Do moře doporučuji boty, jsou tam kameny, ale jen zkraje, poté již jen písek. Moře teplé i v září , s vlnami, většinou žlutá vlajka, poslední den pobytu byla červená, velké vlny. U pláže toaleta, pro pití se chodí nahoru do baru u bazénu, kde jsou lehátka zdarma.


review.category.WELLNESS

Vzhledem k současné situaci s Covid19 , letos tyto služby nebyly.


Okolí hotelu

Možno se projít do vedlejšího Elenite, ale letos bylo vše uzavřené, takže jsme jeli do Sveteho Vlasu, nebo je možné navštívit Nessebar , pokud chcete na nákupy.


Celkový dojem

I potřetí jsme byli v tomto hotelu moc spokojeni a myslím, že se tam ještě vrátíme ! Vhodné pro ty, kteří si chtějí na dovolené odpočinout.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–16 h