Detail recenze: Hotel Pensee Royal Garden Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam, El Quseir

3/5

Věra:
Byla to naše první dovolená v Egyptě. První dojem nebyl nejlepší. Kolem hotelu celkem nepořádek, tak jako asi všude. Pokoj na první dojem vypadal jako někde na ubytovně. Ale výhled na moře a okolí v resortu z balkonu byl hezký. Na pokoji jsme trávili minimum času, tak se to dalo zvládnout. Chodili jsme hlavně šnorchlovat a chytat bronzV moři jsme viděli krásné ryby, tak jsme byli nadšení. Byli jsme i na výletě pořádaným CK na mořské krávy a želvy. Tento výlet určitě doporučuji. My jsme si ho užili. Akorát minus dávám za pořízení fotek z výletu. Fotograf nás fotil na lodi i při šnorchlovaní. Za 32$ potom nabízel fotky a video na CD. Zaplatili jsme to s tím, že vybere jen kde jsme my a CD nám druhý den nechá na recepci. Neměli jsme možnost si CD nikde prohlídnout tak jsme se podívali až po příjezdu domů. Na jednom CD, kde je video jsme asi 10 vteřin. A na druhém CD s fotkami máme asi 6 fotek. Zbytek jsou všichni ostatní. Takže nedoporučuji kupovat. Potom jsme si domluvili s Aishou, který obcházel na pláži turisty a nabízel focení s fotografem v okolí a u moře. Fotky nám ukázal na pc a mohli jsme si vybrat. Které budeme chtít. Všechny byly krásně nafocené, tak to určitě doporučuji

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ušlo.


Strava a stravování

Výběr jídel se pořád opakoval, mohl být pestřejší. Ale jinak vše bylo chutné. Fronty na jídlo bývalý vždy na začátku, tak jsme chodili později.


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný a příjemný.


Pláž a moře

Pláž i moře byly úžasné.


Okolí hotelu

Celkem nepořádek.


Celkový dojem

Nakonec jsme si dovolenou hezky užili


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Pensee Royal Garden Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno