Nejlepší šnorchlování

Recenze hotelu Pensee Royal Garden Hotel - Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam

Starší rezort, ochotný personál, za bakšiš ochotnější. Krásný velkých pokoj, kde fungovalo vše (za bakšiš) . Úklid každý den s výměnou ručníků + voda v petce. Jídlo s menším výběrem, ale velice chutné. Nápoje místní v ceně, fresh džus za 1 Euro. Obědy výhradně na pláži - super. Snaživí animátoři. Ráno se vyplatí přivstat a zajistit si lehátko v řadě u moře. Občas se objevují mušky, u moře méně.Klientela převážně česká. Lehátka některá rozbitá, matrace otrhané, ručníky denně čisté v pořádku. Sousedí s rezortem Utopie, který je na vyšší úrovni služeb. Moře a pláž u Penseé je lepší, než u sousedů. Pozvolný vstup, úžasný korál, spousta rybiček. Bazény vypadaly dobře, ale nebyla jsem tam ani jednou.Celkový dojem z dovolené je velmi dobrý, absolutní pohoda. Poznámka: počítejte s tím, že bakšiš je nutností, nebudete řešit zbytečné problémy a dovolenou si více užijete.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj č.514 , balkon s výhledem na moře, bazény a hlavní budovu, kde se konaly večerní animační programy. Vše funguje : trezor, lednička, teplá a studená voda, úklid a výměna ručníků. Mínusem je druhé patro bez výtahu, ovšem odměna je výhled z balkonu. Slunce dopoledne, odpoledne stín, večerní posezení nemá chybu.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo je velmi chutné založené převážně na zelenině,která je různě upravená a okořeněná. Příloha je rýže, brambory, opečené nudle, čočka, hrách, bulgur apod. Maso převážně kuře, hovězí, kachna, játra, a ryba. K pití pouze místní dosti naředěné džusy, a v Lobby baru kola , rum, sprite lemon, orange ,džin. Velice chutné pivo. Tyto nápoje jsou k dispozici i u oběda, který se koná výhradně na pláži, což je velice příjemné. Na pláži jen kelímky 1,5 dcl. Pánové si berou hned dva , ale já ne pivo rychle zteplá. Možnost "smoothi" mix ovoce za poplatek 2USD. Zapoměla jsem snídaně : omelety, palačinky, vajíčka na tvrdo, sýry, salám....výběr velký.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vzhledem k poměru cena a kvalita jsem byla velmi spokojená. I když se hotel neleskl novotou, bylo vše čisté, uklizené a personál ochotný. Animace posuzuji jako sice snaživé a celkem dobré. Kulturní zážitek to ovšem nebyl.

Pláž a moře (4 / 5)

I přes nedostatky ohledně rozbitých lehátek a matrací pláž byla skvělá. Já ovšem jedu šnorchlovat. Kdo si chce užít i jiné věci jako jsou vodní skútry ... tak asi spokojen nebyl. Možnost půjčení čtyřkolek a výjezd do pouště, rovněž je zde centrum pro potápěče. Malé mušky potrápí, nenechávají pupínky. Poslední den invaze pouštních blech (celá poštípaná) nejen v tomto rezortu. Okamžitá likvidace postřikem neměla valného účinku. To hotel nemůže ovlivnit.

Okolí hotelu (2 / 5)

Písek, poušť....

Celkový dojem (4 / 5)

Dovolená v tomto rezortu se mi líbila, užila jsem si moře a neřešila žádné problémy.Takže spokojenost.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Seniory
  • Všechny
  • Páry
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.