Nespokojený klient CK

Recenze hotelu Penzion Bartulovič - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Makarska

Nikdy vic. ****** nabizi neco jineho nez je skutecnost.

Ubytování (1 / 5)

Nic horsiho jsem doposud nezazil. Balkón s výhledem do zdi(vězni na Mírově mají hezčí výhled)který se nachází nad bytem pani domaci tudíž jsme byli nuceni dychat výpary z jeji kuchyně a poslouchat hluk dlouho do noci.Pokoj tmavý,zatuchly,sprcha nefugovala,umyvadlo neodtikalo a vrchol vseho rozdělané tri toalet.papiry ktere zřejmě zbyli po predchozich klientech.Dva ručníky velikosti utěrek na nádobí.Svitit jsme nemohli pokud jsme chteli trochu soukromí. Po rozsviceni na nasi postel videlo asi dalsich pet pokoju. Zaves by byl zřejmě nadstandard.

Strava a stravování (2 / 5)

Strava chutná ale v naprosto nevyhovující dobe. V rekordním čase jsme museli snidat i veceret protoze po nas cekali další stravnici

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Slečna delegatka Eva Rajsiglova nejevila žádný zajem jakkoliv se věnovat klientům. Stížnosti neresila a tvarila se jako bychom ji obtezovali. Pani domaci bez klepani lezla klientům do pokoju,davala prednasky o tom jak se zdime prádlo aby nekapalo a nedejbože kdyz male dite neco vylilo na predlozku to pak rvala jak smyslů zbavena. Vrchol vseho bylo kdyz sproste klientum sundala prádlo ze snury ktere byli určené pro klienty aby si povesila sve prosteradla.

Pláž a moře (5 / 5)

More čisté,plaze v pohode,nadhera

Okolí hotelu (1 / 5)

Z naseho vyhledu nelze posoudit

Celkový dojem (1 / 5)

Ubytovani ,delegatka a pani domaci katastrofa. Makarska je nadherna jen jet jinou ck.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.