Detail recenze: Penzion Christina

Řecko, Zakynthos, Vassilikos

1/5

Lucie Z.:
- perfektně uklizené čisté pokoje - majitelé v případě požadavků vždy k dispozici - nadprůměrně dobrá taverna hned naproti penzionu - velmi klidná lokalita, příroda - ke krásné pláži Gerakas lze dojít i pěšky, jinak jsou i blíže další pláže

Ubytování

Ubytování velmi čisté, je vidět, že se majitelé o penzion velmi starají. Úklid byl každý den (a to i v době "covidové").


Strava a stravování

Strava není součástí ubytování, ale hned naproti je spřízněná výborná restaurace (hosté mají slevu) - cokoli jsme si tam dali k jídlu, tak bylo nadprůměrně dobré a přátelská obsluha.


Vybavení, služby a personál

Majitelé přátelští, sympatičtí. Při příjezdu nabídli jako pozornost lahvinku vlastního vína.


Pláž a moře

Gerakas je nejhezčí pláž, kterou jsme na Zakythosu poznali. Pláž je dlouhá, čistá, jemný píseček, okolo příroda, hnízdí zde karety. Vzdálený konec pláže je bezplavkový - čili perfektní místo.


Okolí hotelu

Kdo má rád přírodu, čisté moře, málo lidí, klidné místo, olivové háje a případně drobné domácí zvířectvo v okolí (slepice a jiná drůbež vodící si na volno pod olivovníky svá kuřátka :-) ) - bude s oblastí velmi spokojen. (A kdo potřebuje tuc-tuc dikotéky a rušnou zábavu, tak ten v této klidné části ostrova (naštěstí) nepochodí. ;-) )


Celkový dojem

Pokud ještě znovu pojedeme na Zakynthos, nejspíše budeme chtít opět do tohoto penzionu. I kvůli pro nás ideální lokalitě v rámci ostrova.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno